Hospital Room with dispensers 24.tif

Pārsiešanas un procedūru telpas

Pārsiešanas un procedūru telpas tiek intensīvi izmantotas. Ikviens jauns pacients, jauns pacientu aprūpētājs un jauna virsmas saskare palielina inficēšanās risku. Tikai higiēnas uzturēšana pirms katra pacienta procedūras, tās laikā un pēc tās ļauj apturēt infekciju izplatīšanos. Cilvēki, kas bieži mazgā rokas, novērtēs mūsu maigos, tomēr efektīvos ādas kopšanas līdzekļus un mīkstos roku dvieļus. Tā kā vietas ir maz, mūsu dozatori ir kompakti un viegli lietojami, lai stimulētu izmantošanu. 

Ziepes


Rekomendētie produkti

Mūsu unikālās «Tork» antimikrobu putojošās ziepes nodrošina higiēnisku roku mazgāšanu saskaņā ar EN normu 1499, ar zemu spirta saturu. Kopā ar noslēgtajām uzpildēm un Tork putu ziepju dozatoru ar «Intuition™» sensoru tiek uzturēta higiēna, minimizējot piesārņojuma pārnešanu.

«Tork» putu ziepju dozators ar «Intuition™» sensoru

«Tork» putu ziepju do...

Prece : 561600

Roku dvieļi


Produktu rekomendācijas

Roku slaucīšana ir būtiska atbilstošu roku higiēnas procedūru daļa, jo mitras rokas var pārnēsāt baktērijas un pastiprināt roku sausumu. «Tork Premium» un «Advanced» papīra dvieļi palīdz ātri un rūpīgi noslaucīt rokas, tai pat laikā tie ir maigi ādai.

«Tork Xpress® Multifold» papīra dvieļu dozators

«Tork Xpress® Multifo...

Prece : 552000

«Tork Xpress® Multifold» mīksti papīra dvieļi

«Tork Xpress® Multifo...

Prece : 100288

Dezinfekcijas līdzeklis


Rekomendētie produkti

Bieža dezinfekcija ir atslēga infekciju novēršanai jebkurā veselības aprūpes iestādē. Mūsu «Tork» spirtu saturošajiem roku dezinfekcijas līdzekļiem ir plaša efektivitāte attiecībā uz baktērijām, vīrusiem, mikobaktērijām un raugiem, un sēnītēm saskaņā ar Eiropas efektivitātes normām veselības aprūpē. Pievienotie mitrinātāji palīdz aizsargāt un parūpēties par bieži dezinficētu ādu. Produkti pieejami dažādos izmēros un formātos, lai viegli un ērti nodrošinātu atbilstošu roku higiēnu veselības aprūpes personālam.

«Tork» putu ziepju dozators ar «Intuition™» sensoru

«Tork» putu ziepju do...

Prece : 561600

«Tork» putu dezinfekcijas līdzeklis rokām (uz spirta bāzes)

«Tork» putu dezinfekc...

Prece : 520101

Mitrinātājs


Rekomendētie produkti

Gludu, mīkstu un veselīgu ādu ir vieglāk uzturēt tīru. Mūsu «Tork«» roku & ķermeņa losjons palīdz uzlabot ādas kvalitāti un veicina barjeras efekta rašanos ādai. Tas satur rapšu eļļu, glicerīnu un pantenolu, kā arī bagātīgi satur dabisko E vitamīnu, nodrošinot dabisku mitruma līmeni ādas ārējā slānī. Mūsu «Tork Mini» šķidrumu dozators losjonam ir kompakts, tādējādi to viegli nošķirt no lielākām ziepju un dezinfekcijas sistēmām. Noslēgtās, higiēniskās uzpildes pudeles nodrošina ātru papildināšanu bez piesārņojuma pārnešanas riska.

«Tork» putu ziepju dozators ar «Intuition™» sensoru

«Tork» putu ziepju do...

Prece : 561600

«Tork» nearomatizēts losjons rokām un ķermenim

«Tork» nearomatizēts ...

Prece : 420202

Medirullis


Rekomendētie produkti

Mūsu higiēniskie «Tork» mediruļļi aizsargā jūsu pacientus ar tīru, svaigu izturīga papīra pārklāju katru reizi. Perforēts, lai samazinātu atkritumus, katra loksne ir viegli izrullējama no mūsu «Tork» mediruļļa dozatora — piestipriniet to tieši pie kušetes, lai ietaupītu telpu, vai pie sienas.

«Tork» mediruļļa dozators

«Tork» mediruļļa doza...

Prece : 219000

Slaucīšanas materiāli


Dienas laikā ir nepieciešamība veikt nepārtrauktu uzkopšanu, piemēram, saslaucīt izšļakstījušos materiālus, šķidrumus un ēdiena pārpalikumus — un bieži slaucīt rokas. Tork slaucīšanas papīrs «Plus» ir daudzfunkcionāls papīrs, kas lieliski piemērots šiem uzdevumiem. Un ar mūsu «Tork Reflex™» pārnēsājamo dozatoru — turētu rokās vai piestiprinātu pie ratiņiem — jūsu komanda varēs viegli paņemt nepieciešamo papīru tieši tad, kad tas nepieciešams.

Tvertne


Rekomendētais produkts

Patīkamākai videi mūsu lielajai B1 50 l «Tork» atkritumu tvertnei ir mīksts aizverams vāks, kas samazina troksni. Tās ir vienkārši tīrīt un vienkārši papildināt ar mūsu izturīgajiem, caurspīdīgajiem «Tork» atkritumu maisiem.

«Tork» 50 l atkritumu tvertne

«Tork» 50 l atkritumu...

Prece : 563000

«Tork» 50 litru atkritumu maisi

«Tork» 50 litru atkri...

Prece : 204060