Hand hygiene.tif

Sabiedriskās tualetes

Sabiedriskās tualetēs vieglāk uzturēt labus higiēnas standartus, izmantojot higiēnas sistēmas, kuru apkalpošana neprasa daudz laika un pūļu. Ātri ievietojami, hermētiski noslēgti rezerves papildinājumi un lielas ietilpības dozatori ļauj nodrošināt labu higiēnas līmeni lielākam apmeklētāju skaitam, un personāls var pievērsties svarīgāku uzdevumu pildīšanai. Izmantojiet universālos vienas loksnes dvieļus, lai ātri noslaucītu šļakatas, nosusinātu rokas un samazinātu atkritumu daudzumu.

Roku dvieļi


Noslaukiet rokas ātri, lai samazinātu rindas un izmaksas ar izdevīgu, tomēr efektīvu risinājumu. Mūsu «Tork Xpress™ Multifold» mīkstie roku dvieļi ir izcila izvēle. Ar mūsu «Tork Xpress™ Multifold» roku dvieļu dozatoru patēriņš tiek kontrolēts ar viena dvieļa dozēšanu vienā reizē. Tas nozīmē mazāk atkritumu un lielāku vērtību.

«Tork Xpress® Multifold» papīra dvieļu dozators

«Tork Xpress® Multifo...

Prece : 552000

Ziepes


Veselības aprūpes iestādei nav otra iespēja radīt pirmo iespaidu. Mūsu labi izstrādātajiem «Tork» šķidrumu ādas kopšanas dozatoriem ir moderns, spīdīgs dizains, tie ir viegli tīrāmi un aizslēdzami drošībai un higiēnai. Uzpildīti ar mūsu Tork īpaši maigām šķidrajām ziepēm, kas nesatur krāsvielas un smaržas, lai samazinātu alerģiju risku, tie vienlīdz labi parūpēsies gan par viesiem, gan arī par pacientiem un personālu.

«Tork» šķidro ziepju dozators ar rokas sviru

«Tork» šķidro ziepju ...

Prece : 560100

«Tork Extra Mild» šķidrās ziepes

«Tork Extra Mild» šķi...

Prece : 420701

Dezinfekcijas līdzeklis


Rekomendētie produkti

Dezinficējiet un mitriniet ar mūsu «Tork» gēlu roku dezinfekcijai. Tas ātri dezinficē rokas un pievieno mitrinātāju, lai palīdzētu aizsargāt ādu. Kopā ar mūsu brīvroku «Tork» šķidrumu ādas kopšanas dozatoriem ar rokas sviru tiek uzturēta higiēna un iespējams samazināt līdz minimumam piesārņojuma pārnešanu.

«Tork» šķidro un izsmidzināmo ziepju dozators

«Tork» šķidro un izsm...

Prece : 560000

«Tork» gelveida dezinfekcijas līdzeklis rokām

«Tork» gelveida dezin...

Prece : 420103

Tualetes papīrs


Rekomendētie produkti

Izlietojiet mazāk, uzpildiet mazāk un tērējiet mazāk ar mūsu izcili augstās veiktspējas «Tork SmartOne®» dozatoru. Ar salveti-pēc-salvetes dozēšanu tas samazina patēriņu par 40%. Tā robustais dizains nodrošina darbību, neradot nekārtību, šaurās vidēs. Un tā lielajiem, mīkstajiem «Tork Advanced» salvešu papīra ruļļiem būs nepieciešama retāka uzpilde, un tie apmierinās vairāk apmeklētāju.

«Tork SmartOne® Mini» tualetes papīra rullis

«Tork SmartOne® Mini»...

Prece : 472193

Slaucīšanas materiāli


Rekomendētie produkti

Dienas laikā ir nepieciešamība veikt nepārtrauktu uzkopšanu, piemēram, saslaucīt izšļakstījušos materiālus, šķidrumus un ēdiena pārpalikumus — un bieži slaucīt rokas. Tork slaucīšanas papīrs «Plus» ir daudzfunkcionāls papīrs, kas lieliski piemērots šiem uzdevumiem. Un ar mūsu «Tork Reflex™» pārnēsājamo dozatoru — turētu rokās vai piestiprinātu pie ratiņiem — jūsu komanda varēs viegli paņemt nepieciešamo papīru tieši tad, kad tas nepieciešams.

Tvertne


Rekomendētais produkts

Laba higiēna tiek ātri uzturēta ar mūsu lielas ietilpības «Tork» 50 l atkritumu tvertni. Tās pārliekamais vāks paslēpj atkritumus labākai higiēnai. Tās ir vienkārši tīrīt, iztukšot un papildināt ar mūsu izturīgajiem, uzticamajiem «Tork» atkritumu maisiem.

«Tork» 50 l atkritumu tvertne

«Tork» 50 l atkritumu...

Prece : 563000

«Tork» 50 litru atkritumu maisi

«Tork» 50 litru atkri...

Prece : 204060