Veselības aprūpe – kritiski svarīgās zonas

Kritiski svarīgās zonas

Higiēnai ir ļoti liela nozīme vietās, kur pacienti ir īpaši uzņēmīgi. Nodrošiniet pienācīgu roku higiēnu operāciju telpās un citās kritiskās vietās, izmantojot bezskāriena dozēšanas sistēmas un izstrādājumus, kas iznīcina patogēnus, tomēr saudzē roku ādu.

Papīra dvieļi


Mūsu ieteikumi

Roku nosusināšana ir pareizas roku higiēnas procedūras svarīga daļa. Bezskāriena «Tork Matic®» papīra dvieļu dozators ar «Intuition™» sensoru ļauj ātri un viegli nosusināt rokas, kā arī līdz minimumam samazina šķērspiesārņojumu. Gaismas diodes līmeņa indikators parāda, kad ir nepieciešama dozatora papildināšana, sniedzot sirdsmieru pat akūtās situācijās.
 
«Tork Matic®» mīkstie papīra dvieļi ruļļos ļauj nosusināt rokas ātri un rūpīgi, nodrošinot patīkamu un komfortablu lietošanu.

«Tork Matic®» papīra dvieļu ruļļu dozators ar «Intuition™» sensoru, baltā krāsā

«Tork Matic®» papīra ...

Prece : 551100

«Tork Matic®» mīksta papīra dvieļu rullis, «Advanced» kvalitāte

«Tork Matic®» mīksta ...

Prece : 290067

Dezinfekcijas līdzekļi


Mūsu ieteikumi

«Tork» ādas kopšanas līdzekļu dozatori ir veidoti tā, lai atbilstu veselības aprūpes iestāžu konkrētajām prasībām un vajadzībām un tos varētu izmantot elastīgi un pacientu tuvumā. Lietojiet bezskāriena dozatorus, lai nodrošinātu papildu higiēnu un samazinātu šķērspiesārņojumu.
 
«Tork» roku dezinfekcijas līdzekļi uz spirta bāzes atbilst daudziem visstingrākajiem noteikumiem un standartiem. Tie ir īpaši paredzēti biežai roku dezinficēšanai, turklāt to sastāvā ir mitrinošas sastāvdaļas, kas nodrošina papildu kopšanu. Jo rokām, kas dziedina, pašām jābūt veselām.

«Tork» šķidro ziepju dozators ar rokas sviru

«Tork» šķidro ziepju ...

Prece : 560100

«Tork» gelveida dezinfekcijas līdzeklis rokām, uz spirta bāzes (biocīds)

«Tork» gelveida dezin...

Prece : 420103

Ziepes


Mūsu ieteikumi

Rūpējoties par pacientiem, apmeklētājiem un darbiniekiem, ir būtiski ievērot augstus higiēnas standartus, lai uzlabotu veselību un veselības aprūpes iestādes tēlu. «Tork» ādas kopšanas līdzekļu dozatori ir veidoti tā, lai atbilstu veselības aprūpes iestāžu konkrētajām prasībām un vajadzībām, un tos var viegli izmantot pat bērni un vecāka gadagājuma cilvēki. Hermētiska sistēma ar pudeli, kas saplacinās, nodrošina labu higiēnu rokām, tā ir viegli apkalpojama, ietaupa laiku un saudzē vidi.

«Tork» šķidro ziepju dozators ar rokas sviru

«Tork» šķidro ziepju ...

Prece : 560100

«Tork Extra Mild» šķidrās ziepes (kosmētika)

«Tork Extra Mild» šķi...

Prece : 420701

Vairāk izstrādājumu


Mūsu ieteikumi

«Tork Handy» spainītis mazplūksnainām tīrīšanas drānām

«Tork Handy» spainīti...

Prece : 190492

«Tork» 50 l atkritumu tvertne

«Tork» 50 l atkritumu...

Prece : 563000

Vēlaties uzzināt vairāk par citām prioritārām jomām?

Dining.tif

Ēdināšanas zona

Nodrošiniet pakalpojumus un vēlamo gaisotni ar salvešu un galda piederumu kombinācijām, kas papildina jūsu tēmu. Mūsu virsmu tīrīšanas un dezinfekcijas produkti arī var papildināt jūsu iestādes darbību. Mūsu rekomendācijas
Kitchen.tif

Virtuve

Higiēniska un tīra jūsu virtuves, restorāna, bāra vai kafejnīcas uzturēšana ir vienkāršāka ar šim darbam paredzētajiem tīrītājiem un salvetēm. Sākot no slacīšanas ēkas priekšpusē līdz pat tīrīšanai iekšienē mūsu mērķtiecīgi izstrādātie tīrītāji un salvetes var palīdzēt jums ar pārliecību tikt galā ar jebkuru uzdevumu. Mūsu rekomendācijas
ImageDesignLine_original.jpg

Higiēnas telpas

Pareizā iespaida radīšana, tai pat laikā rūpējoties par jūsu klientiem un kolēģiem, ir pavisam vienkārša ar mūsu kvalitatīvo higiēnas telpu produktu klāstu. Visi ieteikumi organizēti veidā, lai jūsu biznesa vajadzības būtu pirmajā vietā. Mūsu izmēģinātās un pārbaudītās kombinācijas sniedz jums vienkāršu izvēli. Mēs esam sadalījuši savus ieteikumus šādi: Mūsu rekomendācijas