Generalareas_top_image_orginal.jpg

Vispārējās zonas

Labi higiēnas standarti uzgaidāmās telpās, publiskās tualetēs un citās vispārējās zonās sekmē apmierinātību un veselību. Viegli apkalpojamas un ātri uzpildāmas sistēmas, hermētiski noslēgti rezerves papildinājumi un lielas ietilpības dozatori palīdz nodrošināt labu higiēnu, un personālam ir vairāk laika svarīgāku uzdevumu pildīšanai.

Papīra dvieļi


Mūsu ieteikumi

Vietās, kuras apmeklē daudz cilvēku, ir nepieciešams līdzsvarot komfortu un tīrību pacientu aprūpes un drošības labā. «Tork PeakServe®» dozators ir īpaši paredzēts intensīvi lietojamām tualetes telpām, jo tajā var ievietot vairāk nekā 2100 dvieļu, kas ir vislielākā ietilpība tirgū, turklāt papīra dvieļu dozēšana notiek ātri un bez pārtraukuma, un tas ļauj uzturēt labu apmeklētāju plūsmu. Saspiestie papildinājumi ir ātri ievietojami jebkurā laikā, viegli glabājami un transportējami, tādējādi darbinieki pilnībā var pievērsties uzkopšanai, nevis tikai dozatoru papildināšanai.

«Tork PeakServe® Continuous®» papīra dvieļu dozators

«Tork PeakServe® Cont...

Prece : 552500

«Tork PeakServe® Continuous®» papīra dvieļi

«Tork PeakServe® Cont...

Prece : 100585

Ziepes


Mūsu ieteikumi

Rūpējoties par pacientiem, apmeklētājiem un darbiniekiem, ir būtiski ievērot augstus higiēnas standartus, lai uzlabotu veselību un veselības aprūpes iestādes tēlu. «Tork» ādas kopšanas līdzekļu dozatori ir veidoti tā, lai atbilstu veselības aprūpes iestāžu konkrētajām prasībām un vajadzībām, un tos var viegli izmantot pat bērni un vecāka gadagājuma cilvēki. Hermētiska sistēma ar pudeli, kas saplacinās, nodrošina labu higiēnu rokām, tā ir viegli apkalpojama, ietaupa laiku un saudzē vidi.

«Tork» šķidro un izsmidzināmo ziepju dozators

«Tork» šķidro un izsm...

Prece : 560000

«Tork» gelveida dezinfekcijas līdzeklis rokām

«Tork» gelveida dezin...

Prece : 420103

Tualetes papīrs


Mūsu ieteikumi

Dozatori, kas ir īpaši paredzēti tualetes telpām ar lielu apmeklētāju skaitu; «Tork SmartOne» tualetes papīra ruļļu dozators – sistēma, kas nodrošina vislabākās lietošanas izmaksas un higiēniskumu. 
 
Vienas loksnes dozēšanas funkcija palīdz samazināt patēriņu par 40% un uzlabo vispārējo higiēnu. Īpaši lielā ietilpība ļauj ietaupīt apkalpošanai vajadzīgo laiku un iegūt pārliecību, ka papīrs vienmēr ir pieejams.

«Tork SmartOne® Twin Mini» tualetes papīra ruļļu dozators, balts

«Tork SmartOne® Twin ...

Prece : 682000

«Tork SmartOne® Mini» tualetes papīra rullis

«Tork SmartOne® Mini»...

Prece : 472193

Dozatoru statīvs


Mūsu ieteikumi

«Tork» dozatoru statīvs palīdz uzlabot higiēnu veselības aprūpes iestādes vispārējās zonās, ļaujot ērti izvietot roku dezinfekcijas līdzekļus un salvetes vienmēr pa rokai darbiniekiem, viesiem un apmeklētājiem. Turklāt līdztekus roku higiēnas veicināšanai statīvs arī demonstrē, ka rūpējaties par viņu labklājību.
 
«Tork» roku dezinfekcijas līdzekļi uz spirta bāzes atbilst visstingrākajiem noteikumiem un standartiem. Tie ir īpaši paredzēti biežai roku dezinficēšanai, turklāt to sastāvā ir mitrinošas sastāvdaļas, kas nodrošina papildu kopšanu. Jo rokām, kas dziedina, pašām jābūt veselām.

«Tork» dozatoru statīvs

«Tork» dozatoru statīvs

Prece : 511055

«Tork» gelveida dezinfekcijas līdzeklis rokām

«Tork» gelveida dezin...

Prece : 420103

Dozatoru statīva izstrādājumi


Mūsu ieteikumi

«Tork» nearomatizēts losjons rokām un ķermenim

«Tork» nearomatizēts ...

Prece : 420202

«Tork Premium» īpaši mīkstas kosmētikas salvetes

«Tork Premium» īpaši ...

Prece : 140280

Vairāk izstrādājumu


Mūsu ieteikumi

«Tork» 50 l atkritumu tvertne

«Tork» 50 l atkritumu...

Prece : 563000

«Tork» 50 litru atkritumu maisi

«Tork» 50 litru atkri...

Prece : 204060

Vēlaties uzzināt vairāk par citām prioritārām jomām?

Skolas

Skolas

Atklājiet Makša roku mazgāšanas skolu. Jautrs un saistošs izglītojošais materiāls, kas māca skolniekiem saprast, cik svarīgi ir pareizā laikā mazgāt un nosusināt rokas. (6-12 gadi.)
ImageDesignLine_original.jpg

Higiēnas telpas

Pareizā iespaida radīšana, tai pat laikā rūpējoties par jūsu klientiem un kolēģiem, ir pavisam vienkārša ar mūsu kvalitatīvo higiēnas telpu produktu klāstu. Visi ieteikumi organizēti veidā, lai jūsu biznesa vajadzības būtu pirmajā vietā. Mūsu izmēģinātās un pārbaudītās kombinācijas sniedz jums vienkāršu izvēli. Mēs esam sadalījuši savus ieteikumus šādi: Mūsu rekomendācijas
Bērnudārzi

Bērnudārzi

Iedvesmojiet un motivējiet ar Ellas roku mazgāšanas piedzīvojumiem. Labi roku higiēnas ieradumi sākas jau agrā bērnībā. Mūsu ieteikumi