Veselības aprūpe – Līdzekļi un padomi

Līdzekļi un padomi

Vai zinājāt, ka dozatoru novietošana piemērotās vietās var palīdzēt mazināt šķērspiesārņojumu un ierobežot ar veselības aprūpi saistīto infekciju izplatīšanos? Uzziniet, kā optimāli uzstādīt dozatorus, kā arī par citiem līdzekļiem un padomiem, kas palīdzēs uzlabot higiēnas standartus jūsu iestādē. Mēs labprāt dalāmies ar savām zināšanām!

Ko jūs vēlētos uzlabot?

Optimāls dozatoru izvietojums

Uz pierādījumiem balstītie ieteikumi par dozatoru izvietošanu palīdzēs mazināt šķērspiesārņojumu un novērst ar veselības aprūpi saistītās infekcijas.
Mūsu ieteikumi

Efektīvas roku higiēnas norādes

«Tork» plakātu veidotājs palīdz veicināt higiēnas ievērošanu un demonstrēt pacientiem, ka viņi atrodas lieliskās, drošās rokās.
Mūsu ieteikumi

Izstrādājumu ieteikumi

Mūsu izstrādājumu ieteikumi balstās uz unikālām prasībām konkrētajā zonā, lai palīdzētu nodrošināt lielisku higiēnu.
Mūsu ieteikumi

Sepses novēršanas līdzekļi

Mūsu faktu un padomu mērķis ir palīdzēt vairot izpratni par to, cik liela nozīme sepses novēršanā ir roku higiēnai un brūču aprūpei.
Mūsu ieteikumi

«Tork» roku higiēnas pašnovērtējuma sistēma

Uzklikšķiniet uz saites un lejupielādējiet «Tork» roku higiēnas pašnovērtējuma sistēmu
Mūsu ieteikumi

Vēlaties uzzināt vairāk par citām prioritārām jomām?

Kitchen.tif

Virtuve

Higiēniska un tīra jūsu virtuves, restorāna, bāra vai kafejnīcas uzturēšana ir vienkāršāka ar šim darbam paredzētajiem tīrītājiem un salvetēm. Sākot no slacīšanas ēkas priekšpusē līdz pat tīrīšanai iekšienē mūsu mērķtiecīgi izstrādātie tīrītāji un salvetes var palīdzēt jums ar pārliecību tikt galā ar jebkuru uzdevumu. Mūsu rekomendācijas
Dining.tif

Ēdināšanas zona

Nodrošiniet pakalpojumus un vēlamo gaisotni ar salvešu un galda piederumu kombinācijām, kas papildina jūsu tēmu. Mūsu virsmu tīrīšanas un dezinfekcijas produkti arī var papildināt jūsu iestādes darbību. Mūsu rekomendācijas
Skolas

Skolas

Atklājiet Makša roku mazgāšanas skolu. Jautrs un saistošs izglītojošais materiāls, kas māca skolniekiem saprast, cik svarīgi ir pareizā laikā mazgāt un nosusināt rokas. (6-12 gadi.)