Hotel.tif

Viesnīcas

Nodrošiniet svaigu, tīru un komfortablu uzturēšanos saviem viesiem katru dienu. Mūsu personiskās higiēnas, virsmas tīrīšanas produkti un dezinfekcijas līdzekļi var palīdzēt jūsu darbiniekiem ātri tikt galā ar tīrīšanas uzdevumiem, tāpēc jums būs vairāk laika gādāt par to, lai viesi justos kā mājās.

Apskatiet mūsu ieteikumus dažādām viesnīcas vidēm

Ēdināšana

Nodrošiniet pakalpojumus un vēlamo gaisotni, izmantojot salvešu un galda klāšanas piederumu kombinācijas, kas piešķir beigu niansi jūsu tēmai. Neatkarīgi no tā, vai pasniedzat tikai ātrās uzkodas un dzērienus, vai piecu ēdienu maltītes, mēs varam ietaupīt jūsu laiku un naudu ar produktiem, kas nodrošina jums nepieciešamo efektivitāti un funkcionalitāti.
Mūsu rekomendācijas

Virtuve

Jūsu virtuvē, restorānā, bārā vai kafejnīcā būs vieglāk uzturēt labu higiēnu un svaigu izskatu ar speciāli šim uzdevumam paredzētajiem tīrītājiem un drānām. Sākot no slaucīšanas ēkas priekšpusē līdz pat tīrīšanai aiz ēkas – mūsu speciāli izstrādātie tīrītāji un drānas var palīdzēt ātri un pārliecinoši tikt galā ar jebkuru uzdevumu.
Mūsu rekomendācijas

Tualetes telpas

Laba pieredze saistībā ar tualetes telpu pozitīvi atspoguļosies tajā, kā jūsu klienti uztver jūsu biznesu. Mēs piedāvājam dozatoru klāstu un rezerves papildinājumus, kas jums palīdzēs radīt labu iespaidu.
Mūsu rekomendācijas

Viesu numuri

Tieši detaļām pievērstā uzmanība ļauj jūsu viesiem savos numuros justies kā mājās. Mūsu produkti, kas ir paredzēti personiskai higiēnai, virsmu tīrīšanai un dezinficēšanai, var palīdzēt nodrošināt jūsu viesiem svaigu, tīru un komfortablu uzturēšanos viesnīcā katru dienu.
Mūsu rekomendācijas

Citas zonas

Ikviens saskares punkts sniedz iespēju atstāt labu iespaidu uz jūsu viesiem. Nodrošiniet svaigu, tīru vidi ikvienā aspektā, izmantojot mūsu vienkāršās higiēnas sistēmas un piederumus. Mums ir viss nepieciešamais, lai radītu un uzturētu neaizmirstamu atmosfēru.
Mūsu rekomendācijas

Vēlaties uzzināt vairāk par citām prioritārām jomām?

Wiping and Cleaning 1.tif

Slaucīšana un Tīrīšana

Paveiciet ikdienas uzdevumus ātri, izmantojot izturīgas un higiēniskas drānas un dozatorus, ja jums jāsaslauka izšļakstījusies eļļa vai jāveic gala notīrīšana. Mums ir tas, kas jums nepieciešams, kad tas jums nepieciešams. tāpēc varat koncentrēties uz to, kas jums ir vissvarīgākais. Mūsu rekomendācijas
Dining.tif

Ēdināšanas zona

Nodrošiniet pakalpojumus un vēlamo gaisotni ar salvešu un galda piederumu kombinācijām, kas papildina jūsu tēmu. Mūsu virsmu tīrīšanas un dezinfekcijas produkti arī var papildināt jūsu iestādes darbību. Mūsu rekomendācijas
ImageDesignLine_original.jpg

Higiēnas telpas

Pareizā iespaida radīšana, tai pat laikā rūpējoties par jūsu klientiem un kolēģiem, ir pavisam vienkārša ar mūsu kvalitatīvo higiēnas telpu produktu klāstu. Visi ieteikumi organizēti veidā, lai jūsu biznesa vajadzības būtu pirmajā vietā. Mūsu izmēģinātās un pārbaudītās kombinācijas sniedz jums vienkāršu izvēli. Mēs esam sadalījuši savus ieteikumus šādi: Mūsu rekomendācijas