Support.jpg

Viesu numuri

Tieši detaļām pievērstā uzmanība ļauj jūsu viesiem savos numuros justies kā mājās. Mūsu produkti, kas ir paredzēti personiskai higiēnai, virsmu tīrīšanai un dezinficēšanai, var palīdzēt nodrošināt jūsu viesiem svaigu, tīru un komfortablu uzturēšanos viesnīcā katru dienu.

Tualetes papīrs


Ieteicamais produkts

Izmantojot «Tork» vidējā izmēra tualetes papīra ruļļu sistēmu, papīrs nekad nebeigsies. Tā ir lieliski piemērota viesu telpām, kur svarīgi aspekti ir vienkārša funkcionalitāte un pievilcīgs dizains. Sistēmas papildināšana ir viegla un komfortu nodrošina «Tork Premium» mīkstā tualetes papīra kvalitāte.

«Tork» salocīta tualetes papīra dozators

«Tork» salocīta tuale...

Prece : 556000

«Tork Premium» īpaši mīksts loksnēs salocīts tualetes papīrs

«Tork Premium» īpaši ...

Prece : 114276

Kosmētikas salvetes


Ieteicamais produkts

Piedāvājiet saviem viesiem papildu komfortu un ērtības ar ļoti mīkstajām un uzsūcošajām «Tork» kosmētikas salvetēm. Tās atrodas kompaktās kartona kārbās, lai jūsu viesiem tās vienmēr būtu pie rokas.

«Tork» kosmētisko salvešu dozators

«Tork» kosmētisko sal...

Prece : 460013

«Tork Premium» īpaši mīkstas kosmētikas salvetes

«Tork Premium» īpaši ...

Prece : 140280

Glāžu paliktņi


Ieteicamais produkts

Mūsu higiēniskie, vienreizējas lietošanas «Tork» glāžu paliktņi ir pieejami dažādās krāsās, lai varētu aizsargāt mēbeles, kā arī radīt piemērotu tēlu. To var iespiest arī ar individuālu apdruku.

«Tork» melns glāžu paliktnis

«Tork» melns glāžu pa...

Prece : 474462

Kokteiļu salvetes


Ieteicamie produkti

Padariet ikvienu gadījumu īpašu saviem viesiem, izmantojot augstas kvalitātes mīkstās un uzsūcošās «Tork» salvetes. Izvēlieties sev piemērotu produktu no mūsdienīgo dizainu un klasisko krāsu klāsta. Tās ir viegli saskaņojamas ar galda noformējumu. Turklāt individualizēts iespiedums ikvienu gadījumu var padarīt vēl neaizmirstamāku, vienlaicīgi reklamējot jūsu uzņēmumu.