Washroom.tif

Citas zonas

Ikviens saskares punkts sniedz iespēju atstāt labu iespaidu uz jūsu viesiem. Nodrošiniet svaigu, tīru vidi ikvienā aspektā, izmantojot mūsu vienkāršās higiēnas sistēmas un piederumus. Mums ir viss nepieciešamais, lai radītu un uzturētu neaizmirstamu atmosfēru.

Virsmas tīrīšana un dezinficēšana


Ieteicamie produkti

Ja nepieciešama ātra un efektīva virsmu tīrīšana, «Tork» slaucīšanai paredzētie papīri, «Tork» tīrīšanas drānas un «Tork» dozatori var palīdzēt jūsu uzkopšanas nodaļai ietaupīt laiku un pūles. Ar uzdevumam pareizi atlasītu tīrītāju higiēnas nodrošināšanai paredzētos uzdevumus var ātri paveikt.

«Tork» krāsaina ilglaicīgi lietojama tīrīšanas drāna

«Tork» krāsaina ilgla...

Prece : 194650

Roku dezinficēšana


Ieteicamais produkts

Dezinficēšanai un mitrināšanai izmantojiet dezinfekcijas līdzekli «Alco Gel». Tas ātri dezinficē rokas un ar pievienoto mitrinātāju palīdz aizsargāt ādu. Izmantojot «Tork» brīvroku dozatoru ar rokas sviru, tiek uzturēta higiēna un ir iespējams maksimāli samazināt šķērspiesārņojumu.

«Tork» šķidro ziepju dozators ar rokas sviru

«Tork» šķidro ziepju ...

Prece : 560100

«Tork» gelveida dezinfekcijas līdzeklis rokām

«Tork» gelveida dezin...

Prece : 420103

Kosmētikas salvetes


Ieteicamais produkts

Piedāvājiet saviem viesiem papildu komfortu un ērtības ar ļoti mīkstajām un uzsūcošajām «Tork» kosmētikas salvetēm. Tās atrodas kompaktās kartona kārbās, lai jūsu viesiem tās vienmēr būtu pie rokas.

«Tork» kosmētisko salvešu dozators

«Tork» kosmētisko sal...

Prece : 460013

«Tork Premium» īpaši mīkstas kosmētikas salvetes

«Tork Premium» īpaši ...

Prece : 140280