Tork_and_Sustainability_orginal - Copy.jpg

Ilgtspēja

«Tork»: Likt ilgtspējai darboties

Mēs uzskatām, ka ilgtspēja nav veiksmīga, kamēr tā neatbalsta un nepievieno vērtību mūsu biznesam. Tieši tādēļ mēs roku rokā sadarbojamies ar jums, lai identificētu jūsu vajadzības un izstrādātu produktus un pakalpojumus, kas varētu uzlabot jūsu biznesu. Mēs liekam ilgtspējai darboties ne tikai planētas labā, bet arī jūsu peļņas, darbinieku un akcionāru labā.
 
«Tork» izprot klientu vajadzības un nodrošina produktus un pakalpojumus, kas palīdz pievērst uzmanību jautājumiem, kuri ir vissvarīgākie viņu biznesam. Ilgtspēja šajā procesā ir neatņemama sastāvdaļa un ir saistīta ar visu, ko darām. 

Tas viss attiecas uz klienta vērtības veidošanu

Mūsu pieeja ilgtspējai ir saistīta ne tikai ar vidi, bet arī ar cilvēkiem un sabiedrību. Mēs ejam tālāk par atbilstību, samazinājumiem un efektivitāti, lai ieguldītu līdzekļus tajā, kas patiešām ir vērtīgs: kā mēs varam uzlabot jūsu biznesu. Neatkarīgi no tā, vai jūs koncentrējaties uz laimīgāku personālu vai labākiem darbības rādītājiem, «Tork» var palīdzēt jums sasniegt izvirzītos mērķus. Lai to panāktu, mēs liekam ilgtspējai darboties praksē, izmantojot inovācijas un partnerību. 

Ilgtspēja ir ietverta mūsu inovāciju būtībā

Mēs sākam ar to, kas nepieciešams mūsu klientiem, lai pārliecinātos, ka mēs tiešām liekam ilgtspējai darboties viņu labā. Un mēs turpinām viņus iesaistīt, izmantojot reāllaika pētījumus, produktu testēšanu un procesu uzlabošanu. Piemēram, mēs atvieglojam un padarām efektīvāku ikdienas darbu tīrītājiem, izmantojot viedo paketi un tādus pakalpojumus kā «Tork Easy Handling™» un «Tork EasyCube™”», kas ietaupa gan naudu, gan pūliņus.
 
Dzīves cikla novērtējums (DCN) arī ir visu «Tork» jauno produktu izstrādes neatņemama sastāvdaļa. Citiem vārdiem sakot, mēs uzņemamies atbildību par visu, sākot no izejvielu iegūšanas un ražošanas un beidzot ar klientu atkritumu otrreizējo pārstrādi. Tāpēc saistībā ar «Tork» produktiem jums nekad nevajadzēs raizēties par vides aizsardzības prasībām.

Partnerība ir svarīga stratēģija

Mūsu produktu un pakalpojumu testēšana ar mūsu klientiem un gala lietotājiem nozīmē, ka mēs varam būt droši par to, kā tie darbosies praksē. Mēs sadarbojamies ar citiem mūsu nozarē, piemēram, mūsu iniciatīvās saistībā ar atkritumu pārvēršanu resursos. Tāpat mēs esam partneri pētniekiem un speciālistiem, lai palielinātu savas un citu zināšanas par ilgtspēju un labākajām higiēnas praksēm (piemēram, «Tork» Zaļās higiēnas padomē Ziemeļamerikā).
 
Mēs arī pārbaudām, vai mūsu produkti atbilst augstākajiem ilgtspējas standartiem, sadarbojoties ar uzticamākajām trešo pušu ekomarķējuma organizācijām. Pārstāvot globālu zīmolu, ar lepnumu piedāvājam ilgtspējīgi sertificētas izvēles visā «Tork» produktu klāstā, tādējādi jums būs vieglāk izvēlēties produktus, kas ir videi draudzīgi, droši un ar labu kvalitāti.

Atbildība visā piegādes ķēdē...

Essity liek pamatu mūsu ilgtspējīgam darbam, uzņemoties līdera lomu nozarē ilgtspējīgā mežsaimniecībā, papīra ražošanā, piegādē un loģistikā. Tā stratēģija balstās uz ilgtspējīgu biznesa modeli, kurā vērtības radīšana cilvēkiem un dabai tiek padarīta par līdzvērtīgu izaugsmei un rentabilitātei. Šī ilgtspējas pieeja ir novērtēta ar daudzām balvām un novērtējumiem.
 
Tā kā esam daļa no Essity nozares līdera ilgtspējīgā mežsaimniecībā, mēs uzņemamies pilnu atbildību par visu piegādes ķēdi, tostarp par visiem mūsu piegādātājiem. Essity rīcībā ir labi izveidota un pārbaudīta izejvielu politika izejmateriāliem, tostarp tiem, kurus izmanto «Tork». «Tork» produktos tiek izmantotas tikai ilgtspējīgas šķiedras no atbildīgiem resursiem.  

...Un aiz tā visa

Tas ļauj «Tork» inovācijām attīstīties. Mēs ejam tālāk par centieniem darboties caurspīdīgi, aktīvi meklējot partnerus un sadarbības iespējas. Mēs pievēršam uzmanību visai vērtības ķēdei, ne tikai resursu efektivitātei; cenšamies samazināt ne tikai savu, bet arī jūsu enerģijas patēriņu un rūpējamies par jūsu darbiniekiem, it kā tie būtu mūsu.
 

Likt ilgtspējai darboties.

«Tork Xpressnap®»

samazina salvešu patēriņu par vismaz 25% salīdzinājumā ar tradicionālajām dozatoru sistēmām


Drukāt Lejupielādēt