Atklājiet sevi! Veiciniet savu uzņēmējdarbību!

dispenser_original.jpg
«Tork Xpressnap» ir vienīgā salvešu dozēšanas sistēma, kura samazina salvešu patēriņu un piedāvā digitālu «Dari pats» mārketinga instrumentu, kas dod iespēju izveidot savu mārketinga vēstījumu un uzreiz dalīties ar to sociālajos saziņas līdzekļos, kā arī to izdrukāt un izlikt dozatoru «Ad-a-Glance®» reklāmpaneļos.  
 
Reklāmas izgatavošana ir pavisam vienkārša. Tikai sekojiet šīm 4 ātrām darbībām.

 1. Identificējiet savu vēstījumu
 2. Izvēlieties veidni vai izveidojiet savu šablonu
 3. Saglabājiet savu dizainu
 4. Reklamējiet savu vēstījumu uz vietas un sociālajos saziņas līdzekļos!
 

Uzziniet, kā Kens un Greisa izmanto «Tork Xpressnap» uzņēmējdarbības veicināšanai

Esiet radoši, izmantojot personalizētus mārketinga vēstījumus un profesionālus dizaina risinājumus saviem uzņēmējdarbības mērķiem, lai palielinātu apmeklētāju un atkārtotu apmeklējumu skaitu, kā arī rēķinu apmērus. Restorānu īpašnieki Kens un Greisa stāsta par savu pieredzi, kā viņi izmanto «Tork Xpressnap» uzņēmējdarbības veicināšanai.
 
Trīs veidi, kā «Tork Xpressnap» var palīdzēt sasniegt uzņēmējdarbības mērķus:

 • Esiet sociāli aktīvi

  78% nejaušo restorānu apmeklētāju seko ar restorāniem saistītiem pakalpojumiem sociālajos saziņas līdzekļos. Izmantojiet mūsu digitālo instrumentu, lai izveidotu unikālu vēstījumu, uzreiz to izliktu savos sociālajos tīklos un palielinātu restorāna apmeklētāju skaitu.

 • Uzrunājiet personiski

  62% restorānu apmeklētāju, visticamāk, atgriezīsies jūsu restorānā, ja viņiem būs bijusi personiska pieredze. Tāpēc izmantojiet mūsu digitālo instrumentu, lai informētu par restorāna jaunumiem, iesaistīšanos sabiedrības dzīvē vai īpašajiem piedāvājumiem. Restorānu apmeklētāji atsaucas uz tiem kā uz uzticību veicinošiem faktoriem.

 • Izmantojiet attēlus

  21% restorānu apmeklētāju, visticamāk, iztērēs vairāk naudas, nekā plānots, ja ieraudzīs vilinošu vēstījumu displejā uz galda, piemēram, jaunas uzkodas, dzēriena vai deserta attēlus. Piesaistiet viņus ar savu individuālo mārketinga vēstījumu, kas ir izveidots šeit dažu minūšu laikā.

 • 57% restorānu apmeklētāju piekrīt, ka personiska pieredze attaisno augstākas cenas.
 • 40% restorānu apmeklētāju patīk redzēt informāciju par jauniem ēdienkartes elementiem sociālajos saziņas līdzekļos.

Vai vēlaties Tork Xpressnap savā biznesā?

Sazinieties ar mums jau šodien!

Sazinieties ar mums

Lūdzu, ievadiet savu vārdu
Lūdzu, ievadiet savu uzvārdu
Lūdzu, ievadiet pareizu e-pasta adresi
Rakstiet uzņēmuma nosaukumu
Ievadiet tālruņa numuru
Lūdzu, ievadiet savu ziņojumu
500  
Lūdzu atzīmējiet recaptcha
Šajā veidlapā jānorāda jūsu kontaktdati, lai varētu atbildēt uz jūsu pieprasījumu pa e-pastu. Apskatieties mūsu lietošanas nosacījumus un konfidencialitātes politiku, kur sniegts detalizēts apraksts par to, kā tiek aizsargāti un apstrādāti jūsu iesniegtie dati.
Lūdzu, apstipriniet, ka izlasījāt informāciju par personas datiem un lietošanas nosacījumus.

Paldies, esam saņēmuši jūsu ziņu.

Aizvērt

Aptaujas atruna

*Aptaujā no 2017. gada 17. novembra līdz 13. decembrim piedalījās 18-60 gadus veci 8289 Eiropas iedzīvotāji, kas pēdējā mēneša laikā bija ieturējuši maltīti restorānā vismaz vienu reizi. Neatkarīga sabiedrība «United Minds» veica aptauju, izmantojot CINT tīmekļa paneļus.