Pakalpojums «Tork PaperCircle®» palīdz papīru atkārtoti iekļaut apritē

«Tork PaperCircle®» ir pasaulē pirmais lietotu papīra dvieļu pārstrādes pakalpojums. Mēs palīdzam jūsu uzņēmumam iekļauties aprites ekonomikā, pārstrādājot jūsu lietotos papīra dvieļus jaunos papīra izstrādājumos. Pašlaik pakalpojums «Tork PaperCircle®» testa režīmā sekmīgi darbojas Vācijā un Nīderlandē.

TOL_PaperCircle1_445x314.jpg  

Noslēgsim ciklu kopā
Visa pasaule pāriet uz aprites ekonomiku. Uz to mudina gan lielāka patērētāju informētība, gan valsts līmeņa iniciatīvas, piemēram, ES aprites ekonomikas pakete. Uzņēmumi noslēdz ikvienas savas uzņēmējdarbības daļas ciklu. Globāli, lokāli, birojā un pat tualetes telpās. Savukārt «Tork» cenšas palīdzēt noslēgt profesionālās higiēnas ciklu.
Tāpēc ir tapis pasaulē pirmais lietotu papīra dvieļu pārstrādes pakalpojums — «Tork PaperCircle». «Tork PaperCircle» ir komplekss risinājums, kura mērķis ir samazināt atkritumu daudzumu, kā arī oglekļa emisijas ietekmi par 40%, tādējādi nododot svarīgu vēstījumu jūsu darbiniekiem un apmeklētājiem.
 
TOL_PaperCircle2_445x314.jpg  
 
Ko tas nozīmē jums?
«Tork PaperCircle» samazina atkritumu daudzumu, lai palīdzētu sasniegt plānotos ilgtspējas mērķus — par 40% samazināt papīra dvieļu radīto oglekļa emisijas ietekmi. Izvēloties pakalpojumu «Tork PaperCircle», jūs saviem darbiniekiem un apmeklētājiem nododat svarīgu vēstījumu par saviem ilgtspējas mērķiem.
 

recycle.jpg Noslēdziet ciklu
un gādājiet, lai lietotie papīra dvieļi kļūtu nevis par atkritumiem, bet gan par jauniem pārstrādātiem papīra izstrādājumiem
 
globe.jpg Sasniedziet savus mērķus saistībā ar atkritumu daudzuma un oglekļa emisijas ietekmes samazināšanu
un tādējādi veiciniet sava uzņēmuma ilgtspēju un iekļaušanos aprites ekonomikā
 
graph.jpg Demonstrējiet savu apņemšanos
īstenot ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, savstarpējā saziņā sniedzot statistikas datus un atsauksmes
 
eye.jpg Pievērsiet uzmanību
savām ilgtspējas iniciatīvām, tualetes telpās izvietojot radošus saziņas materiālus, kas ir uzvedinoši un pamatojas uz uzvedības zinātnes atziņām
 

«Tork PaperCircle» darbība
Lūk, kā šis pakalpojums darbojas praksē. Mūsu īpaši izveidotā komanda sniedz atbalstu visā uzstādīšanas, ieviešanas un pastāvīgas izmantošanas procesā, lai nodrošinātu vieglu un efektīvu pāreju uz aprites ekonomiku.
 
  1. Jūsu apmeklētāji un darbinieki lieto tualetes telpas kā parasti, taču roku nosusināšanai lietoto papīra dvieli iemet atsevišķā tvertnē — tualetes telpās izvietotās norādes palīdz to paveikt viegli un intuitīvi
  2. Apkopēji iztukšo tvertnes kā parasti, taču novieto papīra dvieļus atsevišķi uz ratiņiem — mēs nodrošinām nepieciešamo apmācību un norādījumus
  3. Mūsu pārstrādes partneris savāc papīra dvieļus un nogādā tos uz vietējo «Essity» ražotni
  4. «Essity» ražotnē papīra dvieļi tiek pārstrādāti jaunos papīra izstrādājumos
  5. Jūsu lietotie papīra dvieļi atgriežas ciklā kā jauni papīra izstrādājumi
 
«Pārstrādājot papīru, mēs varam samazināt oglekļa emisijas ietekmi, turklāt procesā iesaistītās ēkas rada apmēram par 20% mazāk atkritumu. «Tork PaperCircle» dēļ mūs var uzskatīt par pārstrādes pionieri Vācijas uzņēmumu vidū,» saka Dirks Midelmanis, kas pārstāv «Corporate Real Estate Management», «Commerzbank».
 
 
* Rezultāti no 2017. gadā «Essity Tork» veiktās un IVL Zviedrijas Vides pētniecības institūta pārbaudītās dzīves cikla analīzes, kurā tika ņemti vērā novērstie procesi.

Vismaz par 40%* mazāka oglekļa emisiju ietekme, salīdzinot ar pašreizējām atkritumu apstrādes iespējām

«Ēkas rada aptuveni par 20% mazāk atkritumu»