BurgerProject Landscape.jpg

Projekts, ko raksturo ilgtspēja, dizains un garša

Neils Perijs no «Rockpool Group» ir radošs šefpavārs ar stingriem vides ētikas principiem, ja tas attiecas uz ēdienu izejvielām un piegādātājiem, kurus viņš izvēlas. Tagad, iedvesmojoties no viņa «Rockpool Bar» un «Grill Burger» panākumiem, Neils un viņa kolēģi direktori Triša Ričardsa un Deivids Doils ir nolēmuši «nest burgerus cilvēkiem» ar jauno gardēžu «Burger Project» Sidnejā.

«Rockpool» vadošo darbinieku sagatavošanas šefpavārs Maikls Klifts, kurš savu laiku dala starp koncerna «Rockpool» restorāniem, skaidro: ««Tork® Xpressnap®» atbilst «Rockpool» ilgtspējas nodrošināšanas centieniem. Es izvēlējos «Tork Xpressnap» projektam «Burger Project»  dozatoru tīrās estētikas, kvalitātes, cenu pieejamības un, protams, ilgtspējas dēļ. Dozatori ir viegli lietojami un papildināmi, un tie izskatās iederīgi. Turklāt vienas salvetes dozēšana vienā reizē samazina atkritumus, un galu galā tas ir labi videi.» Ir tiešām pārsteidzoši, ka visi «Burger Project» iepakojumi ir kompostējami un klienti tiek aicināti šķirot savus atkritumus un atstāt otrreizējai pārstrādei veikalā.
 
Jauno «Burger Project», kas atrodas «World Square», raksturo pārsteidzoši industriāla gaisotne, kur betons ir apvienots ar silti pelēku koku, drosmīgu grafiku un gludām, mūsdienīgām mēbelēm. «Tork Xpressnap» uz letes novietojamās ierīces te labi iederas, un arhitekts tās pat ir īpaši izmantojis.
 
«Tork Xpressnap Ad-a-Glance» funkcija ar maināmiem reklamēšanas paneļiem ir izcili piemērota dienas vai nedēļas īpašo piedāvājumu reklamēšanai. Maikls saka: «Mēs izmantojam paneļus mūsu logotipiem, kas redzami dozatora augšpusē.»
Un salvešu izvēle? «Mēs izvēlējāmies «Natural» salvetes, kas ir 100% pārstrādājamas.» 
 
Higiēniskai roku tīrībai virtuvē Maikls izvēlējās «Tork» putu ziepju dozatorus un FSC® sertificētus «Tork Xpress®» roku dvieļus. «Mēs izmantojam «Tork» ziepes, jo tām ir pretmikrobu iedarbība, turklāt gan ziepes, gan roku dvieļi ir viegli papildināmi.»   
 
Kā atzina Maikls: ««Tork» un «Burger Project» ir vienāda apņemšanās nodrošināt ilgtspēju.» Un šī apņemšanās daudz nozīmē.

Vienas salvetes dozēšana vienā reizē samazina atkritumu daudzumu, un galu galā tas ir labi videi.

Maikls Klifts

«Rockpool Group Burger Project» vadošo darbnieku sagatavošanas šefpavārs