Dining.tif

Pasaule aiz stikla sienas

Vēl tikai dažās citās vietās ir tik stingras higiēnas prasības kā augstas klases restorāna virtuvē. SCA lepojas, ka var piegādāt «Tork Elevation» higiēnas risinājumu produktus vienai no pasaules izcilākajām virtuvēm – restorānam «Geranium» Kopenhāgenā, Dānijā.

«Geranium» ir viena no visekskluzīvākajām Dānijas ēdināšanas vietām un «Tork» biznesa partneris kopš 2010. gada. Restorāna galvenais šefpavārs un līdzdibinātājs Rasmuss Kofods  trīs reizes ir piedalījies prestižajā pasaules pavāru čempionātā «Bocuse D'Or», no kura 2011. gadā pārveda mājās iekārojamo zelta medaļu. Turklāt, partneris Sērens Ledets tika atzīts par labāko viesmīli Eiropā, 2012. gadā saņemot balvu «Coupe Baptiste».


​Vislielākā pārliecība un piemēroti līdzekļi

«Geranium», kas atrodas Kopenhāgenas «Parken Stadium» 8. stāvā, apvieno kulināro daudzveidību ar brīnišķīgiem skatiem uz pilsētu. Restorāna viesi var baudīt arī elpu aizraujošus interjera skatus: viena no restorāna izteiksmīgākajām iezīmēm ir masīva stikla siena, kas restorānu atdala no virtuves zonas – nosakot visaugstākos standartus restorāna higiēnai un radot vislielāko pārliecību saistībā ar ēdiena pagatavošanu. 

«Mūsu visaugstākā prioritāte ir gādāt, lai viesi varētu priecāties un labi pavadīt laiku – šajā ziņā ar augstas klases restorāniem tiek saistītas lielākas cerības. Mūsu darbs ir nodrošināt, lai būtu labs, zinošs personāls, kas izcili rūpējas par mūsu viesu higiēnu, kā arī gādāt par to, lai viņiem būtu tam piemēroti līdzekļi un apstākļi,» norāda partneris Sērens Ledets.


Higiēnas pārskatāmības robeža 

Vairumā restorānu klientiem nav pārāk daudz iespēju novērtēt praksē, kā pārtika tiek apstrādāta – bet «Geranium» stikla siena viesiem atklāj skaidru skatu uz to, kas notiek virtuvē. 

«Siena ļauj mūsu klientiem redzēt pasauli šefpavāra acīm. Un, protams, mūsu viesi redz, ka sistemātiski strādājam ar ēdiena gatavošanu un mums ir augstas kvalitātes higiēniska virtuve. Mūsu virtuves darba procesi ir caurspīdīgi, un visas detaļas, kas veido darba telpu, ir optimāli izstrādātas, lai apmierinātu augstas prasības gan higiēnas, gan kvalitātes ziņā.»


Nav vietas kļūdām 

«Geranium» virtuve ir aprīkota ar «Tork Elevation» produktiem.

 

«Augstas klases restorānā kļūdām nav vietas. Mūsu dizaineri bija atbildīgi par piemērota higiēnas aprīkojuma izvēli – šai ziņā ir īpaši svarīgi algot dizainerus, kas izprot ne tikai virtuves pamata darbību, bet arī vissmalkākās nianses, piemēram, higiēnas procedūras. Dizaineri ņēma vērā visus šos aspektus, izstrādājot virtuves vidi, izvēloties piegādātāju un izvietojot higiēnas aprīkojumu.»

Siena ļauj mūsu klientiem redzēt pasauli šefpavāra acīm. Un, protams, mūsu viesi redz, ka sistemātiski strādājam ar ēdiena gatavošanu un mums ir augstas kvalitātes higiēniska virtuve. Mūsu virtuves darba procesi ir caurspīdīgi un visas detaļas, kas veido darba telpu, ir optimāli izstrādātas, lai apmierinātu augstas prasības gan higiēnas, gan kvalitātes ziņā.

Sērens Ledets

2012. gada labākais viesmīlis