«HopLop» galvenā darbu vadītāja Rīta Hinninena

Vienmēr gatavība izturēt augstu spriedzi

Netīras un pārpildītas tualetes telpas ir vislielākā problēma vietās, kur pulcējas daudz cilvēku. «Tork PeakServe»® papīra dvieļu dozatori ir paredzēti tualetes telpām ar vislielāko apmeklētāju skaitu, nodrošinot patīkamu iespaidu lietotājiem. Tā apmeklētājiem ir vairāk laika pilnībā izbaudīt pasākumu, kā arī mazāka neapmierinātība apkopējiem. Lasiet par to, kā «Tork PeakServe» nodrošina papīra dvieļu pieejamību – arī tad, kad ir tūkstotis apmeklētāju dienā – rosības pilnajā segtajā «HopLop» aktīvās atpūtas un izklaides parkā.


«Tork PeakServe» papīra dvieļu dozatoru izmantošana rosības pilnajos «HopLop» segtajos aktīvās atpūtas un izklaides parkos

Gada laikā Somijas «HopLop» piedzīvojumu parkus apmeklē 1,6 miljoni cilvēku, un ik dienas aptuveni 200 cilvēki ierodas katrā no parka 22 vietām. Vislielākā apmeklētāju pieplūduma laikā, piemēram, nedēļas nogalēs, vienu parku var apmeklēt tūkstotis cilvēku dienā.
 
Laika periodā no 2017. līdz 2018. gadam visi «HopLop» parki tika atjaunoti. Atjaunošanas laikā katrā vietā tika uzstādīti «Tork PeakServe®» papīra dvieļu dozatori, kas ir īpaši paredzēti vietām ar lielu apmeklētāju skaitu. «Apmeklētāji grib ne vien augu dienu pavadīt jautrās izklaidēs, bet arī vēlas, lai «HopLop» parkos būtu padomāts par tīrību un ērtībām. Tualetes telpām jābūt tīrām un labi aprīkotām ar autiņu mainīšanas galdiem, ziepēm un papīra dvieļiem,» paskaidro «HopLop» galvenā darbu vadītāja Rīta Hinninena.
 
Ar «Tork PeakServe®» palīdzību ir ietaupīts apkopēju darba laiks Raisio «HopLop» parkā
 
2018. gadā «HopLop» atvēra līdz šim savu lielāko parku Somijā. Raisio parkā, kura platība ir 4200 kvadrātmetru, ir daudz interesantu un jautru džungļu tēmai veltītu piedzīvojumu taku, slidkalniņu un tramplīnu, un tas ietver arī milzīgu labirintu. Kopš atklāšanas parkā ir pabijuši daudzi apmeklētāji, jo īpaši brīvdienās, kad cilvēki ierodas no paša rīta līdz pat slēgšanas laikam. «Ja izmanto «Tork PeakServe®», nav jāraizējas par papīra dvieļu beigšanos. Papildinot dozatorus no rīta, tiek iegūta pārliecība, ka visai dienai būs gana papīra dvieļu, pat īpaši liela apmeklētāju pieplūduma dienās,» saka Raisio «HopLop» parka vadītāja Kaisa Niemi.
 
«Mūsu lietotajos «Tork PeakServe®» dozatoros papīrs pēkšņi nebeidzas, turklāt šie dozatori izskatās pievilcīgi. Mūsu apkopēji ir atzinuši, ka dozatori ir viegli papildināmi.» «Tork PeakServe®» papīra dvieļu dozators ir paredzēts HopLop-boy-drying-hands_square.jpgintensīvi lietojamām tualetes telpām, kur apmeklētāji sagaida labu apkalpošanu. Dozatorā ietilpst vairāk nekā 2000 dvieļu, turklāt saspiesto paku papildināšana neprasa daudz laika. Tā kā dozatoram ir viena dvieļa dozēšanas funkcija, dvieļu pietiek ilgam laikam un tiek novērsta atkritumu nokrišana uz grīdas. «Tork PeakServe®» ļauj darbiniekiem pievērsties telpu uzkopšanai, nevis papīra dvieļu nemitīgai papildināšanai. Kaisa Niemi ir pamanījusi, ka «Tork PeakServe®» saīsina tualetes telpu uzkopšanai vajadzīgo laiku. «Bez «Tork PeakServe®» parastie papīra dvieļu dozatori ik pa laikam būtu jāpapildina dienās, kad ir sevišķi liels apmeklētāju pieplūdums un personālam jau tāpat ir jāsteidzas. Tā kā papīra dvieļi nebeidzas, tualetes telpu pakalpojumu standarts ir labā līmenī.»

«Ja izmanto «Tork PeakServe», nav jāraizējas par papīra dvieļu beigšanos. Papildinot dozatorus no rīta, tiek iegūta pārliecība, ka visai dienai būs gana papīra dvieļu, pat īpaši liela apmeklētāju pieplūduma dienās.

Kaisa Niemi

Raisio «HopLop» parka vadītāja

Sazinies ar mums

Uzziniet, kā pāreja uz papīra dvieļu dozēšanu var palīdzēt uzlabot tualetes telpu apmeklētāju iespaidu.

Sazinieties ar mums tieši pa tālruni:

+371 29141799 & +371 29273368

Bezmaksas izmēģināšana

Reģistrējieties «Tork PeakServe» bezmaksas izmēģināšanai®

Sazinieties ar mums, lai vienotos par bezmaksas izmēģinājumu un uzzinātu, kā «Tork PeakServe»® var uzlabot iespaidu tualetes telpām ar lielu apmeklētāju skaitu.

Lūdzu, ievadiet savu vārdu
Lūdzu, ievadiet savu uzvārdu
Lūdzu, ievadiet pareizu e-pasta adresi
Ievadiet tālruņa numuru
Lūdzu, izvēlieties savu darbības nozari
Lūdzu, izvēlieties savu amata lomu
Rakstiet uzņēmuma nosaukumu
Lūdzu, ievadiet adresi
Lūdzu, ievadiet pasta indeksu
Lūdzu, ievadiet pilsētu
Šajā veidlapā tiek prasīts norādīt kontaktinformāciju, lai mēs varētu atbildēt uz jūsu pieprasījumu pa e-pastu. Izlasiet mūsu lietošanas nosacījumus un konfidencialitātes politiku, kur ir detalizēti aprakstīts, kā tiek aizsargāti un pārvaldīti jūsu iesniegtie dati.
Lūdzu, apstipriniet, ka esat izlasījis(-usi) informāciju par personas datiem un lietošanas nosacījumus.
Lūdzu atzīmējiet recaptcha