Johannesviks_camping_original.jpg

Gudra izvēle lieliskam kempingam

Mazāks patēriņš, nav cauruļu nosprostojumu, mazāk darba apkopējiem. Johannesvīkas kempingā, kas darbojas visu gadu, «Tork SmartOne®» izvēle bija svarīga daļa kempinga tīrajā un jaunajā veiksmes formulā.

Kopš 1957. gada atpūtnieki labprāt apmetas kempingā pie jūras, tieši aiz Smegenes. Agrāk tūristiem, kas ieradās ar savām teltīm, kā arī dažreiz autopiekabju īpašniekiem patika sauļoties un peldēties šajā vietā, kur tuvākie kaimiņi bija tikai liellopi ganībās. Tagad Johannesvīkas kempinga teritorija ir kļuvusi krietni plašāka un var uzņemt 1500 viesus gar klintīm un līčiem.  
 
Aptaujas liecina, ka tīrība un kārtība ir īpaši svarīgi faktori kempingam, lai tas saņemtu augstu novērtējumu no saviem viesiem. Johannesvīkas kempinga personāla vadītāja Sāra Engegrēna apstiprina šo tendenci. «Cilvēki vairāk ceļo, un tagad daudz vieglāk doties ceļojumā uz dažādiem galamērķiem visā pasaulē. Tajā pašā laikā pieaug arī prasības. Cilvēki vēlas baudīt tādu pašu apkalpošanu un standartu, lai kurp viņi dotos. Ļoti svarīgi ir uzturēt tīrību un svaigumu apkalpošanas ēkās ar virtuvēm, dušām un tualetes telpām. Ja mēs neapmierinām viesu cerības, tas ietekmē iespaidu, kāds viņiem rodas par visu kempingu.» 
Tork SmartOne Dispenser Toalettpapper.jpg

Johannesvīkas kempinga vadītāji izvēlējās «Tork» par savu piegādātāju jau pirms vairākiem gadiem un vienmēr ir bijuši priecīgi par šo izvēli. Īslaicīgas citu piegādātāju pārbaudes parādīja, ka viss nenorit tik raiti. «Mēs izmēģinājām citu tualetes papīru, kas tika reklamēts kā īpaši labas kvalitātes produkts, taču tas vispār nebija lietojams. Tas nosprostoja caurules, līdz ar to eksperiments bija ļoti īss. Mēs uzreiz atgriezāmies pie «Tork».» Un tomēr mēs aizvien vēlējāmies izmēģināt kaut ko jaunu. 
 
Kad viena no septiņām apkalpošanas ēkām bija jāremontē, Sāra un viņas kolēģi nolēma nomainīt tradicionālo tualetes papīru ar «Tork SmartOne®», kam ir liela ietilpība un vienas loksnes dozēšanas funkcija. «Mēs paši ieraudzījām dozatoru «Tork SmartOne®» sava ceļojuma laikā, un tas mums patika. Mēs bijām dzirdējuši par tā priekšrocībām izstādē un nolēmām nomainīt sistēmas vienā no mūsu apkalpošanas ēkām, kad tika veikti rekonstrukcijas darbi.»  
 
Sākumā daži viesi diezgan skeptiski raudzījās uz tualetes papīru loksnēs, taču drīz vien attieksme mainījās. Un pēc tam, kad vienu sezonu tika lietots dozators «Tork SmartOne®», ieguvumi bija acīm redzami. «Kopš pārgājām uz «Tork SmartOne®», patēriņš ir krasi samazinājies. Daži cilvēki noplēš garāku tualetes papīra gabalu tikai ieraduma pēc, bet tagad viņi paņem tikai tik, cik vajadzīgs. Mēs skaidri varam redzēt, ka mums nav jāpapildina dozatori tik bieži. Tā kā jaunais papīrs ātrāk izšķīst, tiek atvieglots arī apkopēju darbs. Visas vasaras laikā mums nav bijis neviens tualetes nosprostojums. Tas ir milzīgs papildu ieguvums.»
 
Kempings darbojas visu gadu, tomēr, protams, vairums viesu ierodas pašā vasaras sezonas karstumā. Darbinieku skaits tad palielinās no pieciem līdz vairāk nekā 40. «Mums ir svarīgi, ka sistēmas ir vienkāršas. Vasaras sezonas darbiniekiem katru gadu daudz kas jāiemācās, tāpēc mums ir vajadzīga vienkārša ikdienas darba kārtība un ilglaicīgi lietojami produkti. Tas, ka varam ievietot divus ruļļus katrā dozatorā, nozīmē, ka mums nevajag tos tik bieži papildināt kā tagad. Viss, kas atvieglo mūsu darbu, ir zelta vērts.» Tomēr ne tikai «Tork SmartOne®» uzrādīja patēriņa samazinājumu.  
 
Arī «Tork» putu ziepes ir bijis milzīgs sasniegums. «Tagad tiek lietots tikai neliels ziepju daudzums, jo putu ziepes ir biezākas par šķidrajām ziepēm. Iepriekš atsevišķi viesi varēja piepildīt savas ziepju pudeles no mūsu dozatoriem. Tas, protams, nozīmēja, ka ziepes ļoti ātri beidzās. Ar putu ziepēm nekas tāds nav iespējams. Tāpēc tagad mēs izmantojam tikai putu ziepes. Tas ir lieliski!»
 
Tork Dispensesr Skumtvål.jpg
Tas ir acīmredzams, ka tie, kas atbild par Johannesvīkas kempinga vadīšanu, ir gatavi kaut ko uzsākt papildus, lai radītu jaunu vidi saviem viesiem. Gan telpās, gan ārpus telpām. «Tork» praktiskie produkti ir mazliet atvieglojuši šo darbu.

Kopš pārgājām uz «Tork SmartOne®», patēriņš ir krasi samazinājies.

Sara Engegren

Personāla vadītāja, Johannesvīkas kempinga recepcija