Testimonials_Essential_original.jpg

Visi bija gatavi piedalīties kādā pārbaudījumā

Bērnišķīgu draiskulību dēļ veiktā pārbaude turpinājās vairākas nedēļas.  Skolēni, skolotāji, skolas administrācijas pārstāvji un uzraugi bija gatavi pārmaiņām.

Pārbaudījums tika izturēts teicami: Vīles pamatskolas un Bīlšteinas skolu centra tualetēs tika uzstādītas «Tork SmartOne®» tualetes papīra sistēmas.
 
Slikti higiēnas apstākļi skolās noteikti nav nekas neparasts. Daudziem galvassāpes rada sabojātas tualetes kabīnes, nosprostotas caurules un izmesti papīra dvieļi.  Ar tualetes papīru nosprostoti un pārplūduši klozetpodi tik lielā mērā bija ikdienas dzīves sastāvdaļa gan Vīles vidusskolā, gan vietējā pamatskolā, ka bērniem bija jāņem tualetes papīrs no uzrauga. Skolas vadība nolēma, ka tas tā vairs nevar turpināties, tādēļ tika izmēģinātas «Tork SmartOne®» sistēmas kā alternatīva parastajiem tualetes papīra ruļļu dozatoriem. Pilnībā noslēgtais korpuss novērš bērnišķīgās nerātnības, jo papīrs paliek droši ieslēgts iekšpusē. Dozators ir ne tikai higiēnisks, ekonomisks un nepieļauj vandālismu, bet arī samazina papīra patēriņu līdz 40%, salīdzinot ar tradicionālajām dozēšanas sistēmām1. Bērni var paņemt tikai vienu papīra loksni vienā reizē. Tas krietni apgrūtina klozetpodu tīšu nosprostošanu, kā arī novērš pārmērīgu tualetes papīra atritināšanu. Pret vandālismu drošie un ekonomiskie dozatori, kurus izmēģināja skolās, radīja tik pozitīvu iespaidu, ka tika pieņemts lēmums visās tualetēs uzstādīt «Tork» produktus. Līdztekus «SmartOne®» tualetes papīra dozatoriem skolās izmanto arī «Tork Matic®» papīra dvieļu ruļļu dozatorus un «Tork» šķidro ziepju dozatorus.
 
Sistēma, kurai ir daudz priekšrocību
 
«Ieguvēji no jauno iekārtu uzstādīšanas bija gan skolēni, gan skolas,» atzīst skolu administrācijas pārstāvji. «Slēgti dozatori nozīmē to, ka tagad varam papildināt skolas tualetēm paredzētos krājumus, neraizējoties, ka pilni tualetes papīra ruļļi tiek iemesti klozetpodos. Tādējādi skolēniem ir iespēja apmeklēt tualeti daudz civilizētākā veidā.» Lēmumu ietekmēja arī vērā ņemamie ietaupījumi saistībā ar piegādēm, kā arī augstāks higiēnas līmenis un tīrība. Šajos aspektos atzinību izpelnījās arī papīra dvieļu un ziepju dozatori. «Tork Matic®» papīra dvieļu ruļļu dozatori saņēma augstu novērtējumu par higiēniskumu un ekonomiskumu, ko nodrošina vienas loksnes dozēšanas funkcija, savukārt izvēlētais «Tork» šķidro ziepju dozators izcēlās ar savu izturīgo konstrukciju un lielo ietilpību. Īsumā: Pārveide samazina vandālismu un izmaksas, vienlaicīgi uzlabojot higiēnu un sniedzot gandarījumu ikvienam iesaistītajam, sākot no skolēniem un skolas administrācijas un beidzot ar uzraugiem un apkopējiem, kuru darbu šīs jaunās sistēmas krietni atvieglo.
 
1 Datu pamatā ir iekšējais pētījums, kurā apkopota informācija par 7729 apmeklētājiem Eiropas valstīs. Standarta «Lotus Professional® Maxi Jumbo» salīdzinājumā ar «SmartOne® Mini» dubulto ruļļu dozatoru. Samazinājums aprēķināts pēc izmantotajiem kvadrātmetriem.

Slēgti dozatori nozīmē, ka tagad varam papildināt skolu tualetēm paredzētos krājumus, neraizējoties, ka ruļļi atkal nonāk klozetpodos.

Vīles pamatskola, Vīle, Vācija