Mērilendas universitāte

Nodrošiniet labu akadēmisko vidi visu laiku

«Tork PeakServe» nodrošina papīra dvieļu pieejamību 24 stundas 7 dienas nedēļā, gādājot par pareizu roku higiēnu un samazinot šķērspiesārņojuma riskus un kavējumus slimības dēļ. Paskatieties, kā «Tork PeakServe» palīdz tikt galā ar diezgan sarežģīto apkalpošanu Mērilendas universitātes studentu pilsētiņā, kur ir 96 universitātes ēkas un 13 sporta būves!

«Tork PeakServe» iezīmē jaunu nodaļu objektu apsaimniekošanā

Tā kā objektu apsaimniekošanas komandai Mērilendas universitātē jāuzkopj vairāk nekā 560 tūkstošu kvadrātmetru liela platība, kas ietver 96 universitātes ēkas un 13 sporta būves, ikdienā jātiek galā ar daudziem uzdevumiem. 1856. gadā dibinātā universitāte laika gaitā ir izaugusi, un tagad tajā mācās vairāk nekā 41000 studentu un strādā gandrīz 5000 pasniedzēju. Objektiem jābūt vislabākajā formā, lai atbilstu aizvien augošās studentu pilsētiņas prasībām. Šajos 13 sporta objektos, kas vienlaicīgi ir mājvieta Mērilendas sporta komandām, tiek rīkoti sporta pasākumi, un tāpat tie tiek izmantoti studentu pilsētiņas sportiskajām aktivitātēm. Mērilendas universitātes komanda, kurai jārūpējas par dažādām ēkām un prasību izpildi, meklēja sistēmu, kas ļautu uzlabot efektivitāti, vienlaicīgi nodrošinot risinājumu, kuru varētu izmantot gan universitātes ēkās, gan futbola stadionā. Ar «Tork PeakServe®» palīdzību bija iespējams uzlabot tīrību tualetes telpās un samazināt personāla veicamo darbu apjomu.

Mazāk pārbaužu, mazāk problēmu

Organizējot futbola mačus savā laukumā, universitāte var uzņemt vairāk nekā 54 tūkstošus skatītāju, un tas rada lielu pieprasījumu pēc tualetēm. Sporta objektu vadītājs Tomass Sounderss atzina, ka pirms «Tork PeakServe» izmantošanas apkalpošanas komandai nācās risināt daudzas problēmas, lai apmeklētājiem nodrošinātu pozitīvu iespaidu tualetes telpās. «Pirms katras spēles mums vajadzēja izšķirties par katru dozatoru – vai nu riskēt ar papīra beigšanos spēles vidū, vai arī nomainīt daļēji izlietotos ruļļus ar jauniem, tā radot papildu atkritumus un izmaksas. Ja papīrs dozatoros beigtos spēļu laikā, apmeklētāji varētu izjust neapmierinātību, veidojoties rindām, un vairāk laika vajadzētu, lai izietu cauri tualetes telpai,» sacīja Sounderss. 

«Tork PeakServe» palīdzēja apkopēju komandai samazināt kopējo atkritumu daudzumu, turklāt nepasliktinot apmeklētāju gūto iespaidu. Gluži pretēji, apmeklētāju iespaids uzlabojās, jo papīra beigšanās risks ir krietni samazinājies, un apkopēji var papildināt katru dozatoru pirms gaidāmā pasākuma un nav jāizmet nepilnie ruļļi, kas ir dozatoros. «Iespēja papildināt dozatorus jebkurā brīdī ir īsts ieguvums manai komandai un man, jo samazina bažas par papīra beigšanos pasākuma norises laikā,» atzīst Sounderss.

Ieguvums personālam

Bob-Pils.jpg

«Viens no lielākajiem šķēršļiem saistībā ar vērienīgām izmaiņām tualetes telpā ir atbalsta iegūšana no apkopējiem, kas ikdienā strādā ar produktu,» saka Sounderss. Pats svarīgākais bija tikt galā ar šo pāreju un atrast sistēmu, kas palīdzētu strādāt vairāk nekā 165 apkopējiem. Komunālo pakalpojumu direktora vietnieks Bobs Pilss atzīst, ka vieglās lietošanas dēļ «Tork PeakServe» sistēma ir saņēmusi milzīgu apkalpojošā personāla atbalstu. «Neviens apkopējs nav izteicies pret «Tork PeakServe» izmantošanu. Darbinieki ir atklājuši, ka ar speciālā nešanas iepakojuma palīdzību var vieglāk nest vairākus papildinājumus, un viņiem krietni mazāk jālokās, lai savāktu uz grīdas nokritušo papīru, jo «PeakServe» to novērš,» saka Pilss. Turklāt ir mazāks skaits kustīgo detaļu un mazāk problēmu, un tas apkopējiem dod iespēju ietaupīt laiku un pievērsties citiem uzdevumiem. 

«Mūsu mērķis ir panākt, lai ikviens students, pasniedzējs un apmeklētājs iegūtu iespējami vislabāko iespaidu, uzturoties studentu pilsētiņā un izmantojot tualetes telpas, kas veido daļu no šāda iespaida. «Tork PeakServe» mums ļāva uzlabot iespaidu, samazinot raizes par papīra beigšanos, tualešu tīrību un daudzām citām problēmām, kas ir saistītas ar papīra dvieļu dozatoriem,» atzīst Pilss. «Mūsu apkopēju komandai tas ir pozitīvs solis pareizā virzienā.»

Darbinieki ir atklājuši, ka mazāk jālokas, lai savāktu uz grīdas nokritušos atkritumus, jo «PeakServe» to novērš.

Bobs Pilss

Komunālo pakalpojumu direktora vietnieks, Mērilendas universitāte

Sazinies ar mums

Uzziniet, kā pāreja uz papīra dvieļu dozēšanu var palīdzēt uzlabot tualetes telpu apmeklētāju iespaidu.

Sazinieties ar mums tieši pa tālruni:

+371 29141799 & +371 29273368

Bezmaksas izmēģināšana

Reģistrējieties «Tork PeakServe» bezmaksas izmēģināšanai®

Sazinieties ar mums, lai vienotos par bezmaksas izmēģinājumu un uzzinātu, kā «Tork PeakServe»® var uzlabot iespaidu tualetes telpām ar lielu apmeklētāju skaitu.

Lūdzu, ievadiet savu vārdu
Lūdzu, ievadiet savu uzvārdu
Lūdzu, ievadiet pareizu e-pasta adresi
Ievadiet tālruņa numuru
Lūdzu, izvēlieties savu darbības nozari
Lūdzu, izvēlieties savu amata lomu
Rakstiet uzņēmuma nosaukumu
Lūdzu, ievadiet adresi
Lūdzu, ievadiet pasta indeksu
Lūdzu, ievadiet pilsētu
Šajā veidlapā tiek prasīts norādīt kontaktinformāciju, lai mēs varētu atbildēt uz jūsu pieprasījumu pa e-pastu. Izlasiet mūsu lietošanas nosacījumus un konfidencialitātes politiku, kur ir detalizēti aprakstīts, kā tiek aizsargāti un pārvaldīti jūsu iesniegtie dati.
Lūdzu, apstipriniet, ka esat izlasījis(-usi) informāciju par personas datiem un lietošanas nosacījumus.
Lūdzu atzīmējiet recaptcha