Esiet starp līderiem kopā ar «Tork»

Pievienojieties mums izstādē «Interclean», kas 15.-18. maijā notiks Amsterdamā, un noskaidrojiet, kā varat būt starp līderiem, izmantojot mūsu aktuālākos jauninājumus.

Kas noteiks jaunos tīrīšanas standartus?

Interclean1.jpg
Jaunās tīrīšanas un uzkopšanas vajadzības, ko rada šodienas izaicinājumi. Daži no zināmajiem grūtākajiem izaicinājumiem šajā nozarē ir saistīti ar darbību lielos, komplicētos objektos un vietās ar lielu apmeklētāju skaitu.
 
Izstādē «Interclean 2018» mēs plānojam iepazīstināt ar trīs revolucionāriem jauninājumiem, kas jums palīdzēs atrasties starp līderiem sarežģītu uzdevumu izpildē un ar pārliecību apkalpot tūkstošiem apmeklētāju. Laipni lūdzam apmeklēt «Tork®» stendu, lai noskaidrotu, kā jums var palīdzēt aktuālākie «Tork» jauninājumi.

Rīkojiet plaši apmeklētus pasākumus, izmantojot «Tork PeakServe»®

Kā varētu nodrošināt apkalpošanu 50 tūkstošiem sporta fanu, kas spēles pārtraukumā dodas uz tualeti? Spēja apkalpot tūkstošiem cilvēku var būt izšķiroša, taču minētā situācija uzņēmumiem rada arī milzīgas problēmas saistībā ar tīrīšanu un uzkopšanu. «Tork PeakServe®» pēdējo 20 gadu laikā ir pirmā jaunā papīra dvieļu sistēma, kas palīdzēs ar pārliecību apkalpot lielu cilvēku skaitu. Tās ietilpība salīdzinājumā ar standarta salocīto papīra dvieļu sistēmu ir 250%, un to var papildināt divreiz ātrāk — jebkurā laikā. Apmeklējiet «Tork» stendu, lai redzētu, kā tā darbojas.
PeakServe_video-thumbnail-arena.png

Esiet starp līderiem, izmantojot «Tork EasyCube»®

Vai būtu iespējams samazināt tīrīšanai un uzkopšanai nepieciešamo laiku par 20% un jau laikus novērst iespējamos sūdzību iemeslus? Tagad tas ir iespējams. «Tork EasyCube®» ir pasaules vadošā saimniecības vadības programmatūra tīrīšanas un uzkopšanas organizēšanai, kuras pamatā ir dati. Tā sniedz reāllaika informāciju par tīrīšanas un uzkopšanas vajadzībām. Izstādē «Interclean» jūs varat izmēģināt mūsu jauno vērtības aprēķina rīku, lai noskaidrotu, kāds varētu būt ieguvums, ja izmantotu programmatūru «Tork EasyCube» un tīrīšanas un uzkopšanas organizēšanā ņemtu vērā datus.
Tork_PaperCircle_video_thumbnail_orginal.jpg

Noslēdziet ciklu, izmantojot «Tork PaperCircle»®

Kā varētu samazināt papīra dvieļu oglekļa emisijas ietekmi par 40%? «Tork PaperCircle®» ir pasaulē pirmais tualetes telpās lietoto papīra dvieļu pārstrādes aprites pakalpojums. Mēs atkārtoti iekļaujam papīru apritē, tādējādi noslēdzot higiēnas vajadzībām paredzēto papīra izstrādājumu ciklu. Laipni lūdzam apmeklēt izstādi «Interclean», lai noskaidrotu, kā šis pakalpojums var palīdzēt jums apsteigt klientu pieaugošās prasības pēc ilgtspējas un piesaistīt vairāk uzņēmumu.
Tork_PaperCircle_video_thumbnail_orginal.jpg

«Tork» izstādē «Interclean»

Interclean_stand.png

Apmeklējiet «Tork» stendu

Kā vienmēr mēs būsim 10. zālē, stendā 10.101. Tikai sekojiet svaigi gatavotas kafijas un ceptu maizīšu vilinošajai smaržai! Stendā jūs uzzināsit par «Tork» revolucionārajiem jauninājumiem, kas jums var palīdzēt būt starp līderiem sarežģītu uzdevumu izpildē vietās ar lielu apmeklētāju skaitu.
Interclean_greensymbol.jpg

Apmeklējiet «Tork» stendu Atkritumu apsaimniekošanas zālē

Atkritumu apsaimniekošanas zāle un demonstrācijas laboratorija ir izstādes «Interclean 2018» jaunums. Apmeklējiet mūs 7. zāles stendā 7.436, lai uzzinātu vairāk par mūsu revolucionāro jauninājumu — «Tork PaperCircle®», pasaulē pirmo tualetes telpās lietoto papīra dvieļu pārstrādes aprites pakalpojumu.
Interclean_bluesymbol.jpg

Apmeklējiet «Tork» stendu Veselības aprūpes zālē

Izstādē «Interclean 2018» ir izveidota jauna sekcija, kas paredzēta aktuālākajiem veselības aprūpei paredzētajiem jauninājumiem. Apmeklējiet mūs jaunajā Veselības aprūpes 9. zālē, stendā =09.124, kur demonstrēsim savus jaunākos veselības aprūpes nozarei paredzētos tīrīšanas un roku higiēnas risinājumus.

Gūstiet jaunus ieskatus «Tork» semināros

Interclean4.jpg
«Tork» vadīs divus aizraujošus seminārus, kas ir iekļauti oficiālajā «Interclean» programmā. Nepalaidiet tos garām!
 
Kļūstiet par līderi aprites ekonomikā
Jauninājumu fokuss: «Tork PaperCircle®»
 
Laiks: Otrdien, 15. maijā, plkst. 13.00
Vieta: Bezatkritumu LAB (7. zāle, 07:332)
 
Kā «Lietu interneta» un reāllaika dati veicina izmaiņas tīrīšanas un uzkopšanas nozarē
Jauninājumu fokuss: «Tork EasyCube®»
 
Laiks: Otrdien, 15. maijā, plkst. 14.00
Vieta: «Interclean» skatuve
 
Laiks: Trešdien, 16. maijā, plkst. 11.00
Vieta: «Interclean» skatuve
 
Laiks: Ceturtdien, 17. maijā, plkst. 10.30
Vieta: E105 apspriežu telpa