„Tuvāk klientiem“

Paceliet savu uzņēmējdarbību nākamajā līmenī
Lejupielādēt pārskatu (angļu valoda)
Reach-for-the-stars-report_original2b.png

Lai palīdzētu jums iegūt visaugstākos vērtējumus

„Tuvāk klientiem“ ir «Tork» platforma, kur var dalīties ar ieskatiem, iedvesmu un līdzekļiem, kas palīdz pacelt uzņēmējdarbību – un pārskatus – nākamajā līmenī.  Ar savām zināšanām un pilnu piedāvājumu virtuvēm, ēdināšanas vietām un tualetes telpām mēs varam jums palīdzēt uzlabot vispārējo iespaidu, ko gūst apmeklētāji un personāls.  
 
„Tuvāk klientiem“ pārskatā visu gadu tiks publicēts jauns saturs par tematiem, kas attiecas uz tendencēm un izaicinājumiem restorānu nozarē. 
 
Mūsu pirmā nodaļa par ilgtspēju tagad ir pieejama lejupielādēšanai. 
Lejupielādēt pārskatu tagad (angļu valoda)

Skatiet mūsu pieredzi darbībā ar šīm nozares atziņām no visas pasaules

virtuve

Piemērotas sistēmas

Ja ir piemērotas sistēmas un darba procedūras, personāls var viegli darboties virtuvē, nodrošinot netraucētu un pastāvīgu apkalpošanu. Skatieties mūsu virtuves speciālista padomus www.tork.lv/reflex
All-boxes-with-people_square.jpg

Iedvesma

Lai sniegtu iedvesmu un vielu pārdomām par krāsām, «Tork» izmantoja smadzeņu viļņu tehnoloģiju, ar kuras palīdzību tika noteikts, kā apmeklētāji reaģē uz dažādām krāsām
Eye-tracking1_drink_square.jpg

Maltītes iespaids

Lai izpētītu, kā maltītes iespaidu uztver apmeklētāju acis, «Tork» veica unikālu pētījumu, izmantojot acu izsekošanas tehnoloģiju. skatieties šeit
reflex-M4-kitchen-open-wiping-counter_original.jpg

Laba higiēna nozīmē labu uzņēmējdarbību

Tikai dažos uzņēmumos higiēnai ir tik tieša ietekme uz rādītājiem kā viesnīcām, restorāniem un kafejnīcām. «Tork Clean Care» programma sniedz plašas zināšanas un higiēnas risinājumus ēdināšanas pakalpojumu nozarei, nodrošinot, ka tiek labi gādāts gan par jūsu apmeklētājiem un darbiniekiem, gan arī jūsu reputāciju.

Uzziniet vairāk par «Tork Clean Care»
Eating-burgers_original (2).jpg

«Tork» var piedāvāt piemērotas sistēmas jūsu uzņēmumam

Mūsu risinājumi, līdzekļi un pieredze var jums palīdzēt ātri parūpēties par virtuves, ēdināšanas telpas un tualetes telpu ikdienas vajadzībām. Tā jums būs vairāk laika pievērsties tam, kas ir vissvarīgākais: gādāt par to, lai klienti būtu apmierināti.

Uzziniet mūsu ieteikumus

Saņemiet «Tork» speciālista bezmaksas konsultāciju

Sazinieties ar mums

Sazinieties ar mums

Lūdzu, ievadiet savu vārdu
Lūdzu, ievadiet savu uzvārdu
Lūdzu, ievadiet pareizu e-pasta adresi
Rakstiet uzņēmuma nosaukumu
Ievadiet tālruņa numuru
Lūdzu, ievadiet savu ziņojumu
500  
Lūdzu atzīmējiet recaptcha
Šajā veidlapā jānorāda jūsu kontaktdati, lai varētu atbildēt uz jūsu pieprasījumu pa e-pastu. Apskatieties mūsu lietošanas nosacījumus un konfidencialitātes politiku, kur sniegts detalizēts apraksts par to, kā tiek aizsargāti un apstrādāti jūsu iesniegtie dati.
Lūdzu, apstipriniet, ka izlasījāt informāciju par personas datiem un lietošanas nosacījumus.

Paldies!

Aizvērt
Kitchen.tif

«Tork» joprojām mums atrod jaunus lietojumus, palīdzot uzturēt augstu higiēnas līmeni

Šefpavārs Renē Stens meklē iedvesmu citās zemēs, plānojot savu vasaras ēdienkarti restorānā «Quality Spa & Resort Son». Viņš uzskata, ka tīras sastāvdaļas apvienojumā ar augsta higiēnas līmeņa procedūrām viesiem rada vislabāko iespaidu par restorānu.

Lasīt vairāk