Jūs varat ietekmēt to, kādu priekšstatu gūst apmeklētāji

Uzlabojumi tualetes telpās var dot labumu jūsu uzņēmumam

Jauns dzīvesveids nosaka jaunas prasības tualetes telpām

Woman_sitting_rectangle.jpg
Urbanizācijas pieaugums ir saistīts ar to, ka cilvēki allaž kaut kurp dodas. Darbam nereti seko kādas citas aktivitātes, pirms kurām nav iespējams iegriezties mājās. Līdz ar to īpašu nozīmi iegūst tualetes telpas publiskās vietās, jo tās apmierina ne tikai pamata vajadzības. 
 
Tualetes telpas vairs nav tikai tualetes. Tās kļūst, piemēram, par jaunu skaistumkopšanas studiju grima uzklāšanai, ģērbtuvi pirms vakariņām vai roku mazgāšanas risinājumu pēc maltītes, kas ieturēta pa ceļam.

«Tork» ādas kopšanas risinājumi

Skincare_dispensers_rectangle.jpg
Jūs varat ietekmēt to, kādu priekšstatu gūst apmeklētāji, un «Tork» ādas kopšanas produktu piedāvājums palīdzēs panākt, lai tualetes telpas vienmēr radītu pozitīvu iespaidu. Mūsu daudzveidīgais produktu klāsts un dozatori visām tualetes telpu vajadzībām ļauj izvēlēties piemērotu roku higiēnas risinājumu. Uzziniet vairāk par mūsu produktu klāstu

«Tork» eksperiments «Ziepju mašīna»

Lai izpētītu, kāda varētu būt roku higiēnas nākotne, mēs veicām neparastu eksperimentu populārā pārtikas autofurgonu festivālā Riodežaneiro. Izmantojot «Ziepju mašīnu», kas bija aprīkota ar tīru tekošu ūdeni un kvalitatīvām ziepēm no «Tork» ādas kopšanas līnijas, mēs vēlējāmies noskaidrot, vai apmeklētāju iespaidu var uzlabot, ja ir labāka pieejamība roku higiēnas līdzekļiem. Paraugieties, kādi rezultāti tika iegūti!

Vai jūsu uzņēmums ir gatavs šīm izmaiņām?

Urbāniskā dzīvesveida nostiprināšanās prasa, lai tas attiecīgi atspoguļotos arī tualetes telpu izmantošanā. Zemāk ir doti daži ieteikumi, kas palīdz sniegt apmeklētājiem labu iespaidu:

 • Mēģiniet iejusties apmeklētāju ādā

  Vai tā ir piemērota vide visu manu vajadzību apmierināšanai, piem., grima noņemšanai, deguna izšņaukšanai utt.? Vai tā atbilst maniem vispārējiem priekšstatiem par vietu?

 • Priecīgi darbinieki – apmierināti apmeklētāji

  Pārliecinieties, vai tualetē viegli uzturēt tīrību un vai dozatorus viegli papildināt un nodrošināt labu apmeklētāju plūsmu.

 • Ņemiet vērā visus piecus maņu orgānus

  Iespējami efektīvi izmantojiet sajūtas, kas var veicināt apmeklētāju iespaidu – tas, kā smaržo un kādu sajūtu rada ziepes un dvieļi, var būt tikpat svarīgi kā to izskats.

Woman_standing_rectangle.jpg
 • 43% ir devušies projām no ēdināšanas vietas, kurā nebija roku higiēnas līdzekļu*
  *Aptauja notika 2017. gadā, no 20. novembra līdz 4. decembrim. Atbildes sniedza 15530 respondenti 15 valstīs. Ar aptaujas organizētāja CINT palīdzību aptauju veica neatkarīga firma «United Minds».
 • 7 no 10 uzskata, ka higiēnas trūkums ierobežo viņu dzīvi*

Sniedziet apmeklētājiem lielisku pieredzi roku higiēnas jomā

Women_square.jpg

Veidoti, lai radītu labu iespaidu

 • Pilns klāsts ar Sarkanā punkta dizaina balvu novērtēto dozatoru, lai būtu iespēja izvēlēties vispiemērotāko savām konkrētajām tualetes telpu vajadzībām.   
 • Sertificēta viegli lietojama sistēma uzlabo roku mazgāšanas pieredzi apmeklētājiem.
Open_dispenser_square.jpg

Sistēmas ir paredzētas gudrākiem darba paņēmieniem

Soap_dispenser_square.jpg

Paredzēti labākai higiēnai

 • Hermētiski noslēgtajiem papildinājumiem vienmēr ir jauns sūknītis un pudele, kas aizsargā ziepju tīrību.
 • Dermatoloģiski pārbaudīti sastāvi, kas ir droši lietotājiem un samazina ietekmi uz vidi.

Vai zinājāt?

Skincare_logotypes_rectangle.jpg
Zviedrijas Reimatisma asociācija ir apliecinājusi, ka mūsu produkti ir viegli lietojami; «Tork Image Design™» dozatoru līnija ir saņēmusi prestižo Sarkanā punkta balvu produktu dizaina kategorijā. 
 
Ādas kopšanas līdzekļu sastāvdaļas ir rūpīgi izvēlētas, turklāt gatavie produkti ir dermatoloģiski pārbaudīti un saņēmuši atzinumu, ka tie ir droši lietotājiem un samazina alerģisko reakciju risku. Lielākā daļa mūsu papildinājumu atbilst ES ekomarķējuma un marķējuma «Ziemeļu gulbis» stingrajām prasībām.