Laba higiēna nozīmē labu uzņēmējdarbību

Pastāv neapstrīdams sakars starp higiēnu un cilvēku labklājību, uzņēmējdarbību un sabiedrību. Tādas megatendences kā urbanizācija un digitalizācija turpina graut mūsu dzīves un mijiedarbības veidu. Augot pilsētām, mainās arī pilsētnieku dzīvesveids. Darbam nereti seko kādas citas aktivitātes, pirms kurām nav iespējams iegriezties mājās. Tas maina publisko tualešu lomu, jo bez pamatvajadzību apmierināšanas vietas tās kļūst par personiskākām komforta zonām. Tualetes telpas dizainam, aprīkojumam un apkalpošanai tiek izvirzītas augstākas prasības nekā līdz šim.

 • Higiēna ir būtiska cilvēku labklājībai, uzņēmējdarbībai un sabiedrībai

  Tomēr daudzos gadījumos higiēna netiek līdzi jaunajam dzīvesveidam un vajadzībām. Patiesībā 7 no 10 cilvēkiem joprojām uzskata, ka nepietiekama higiēna ierobežo viņu līdzdalību pilsētas dzīvē. Jaunā dzīvesveida un higiēnas vajadzību izpratne lielā mērā var ietekmēt jūsu uzņēmuma rādītājus. Tas var būt lūzuma punkts starp labu un sliktu pārskatu, galvenais, kas nodrošina darbinieku veselību darba vietā, vai neizmantota iespēja palielināt pārdošanu tirdzniecības centrā. Citos gadījumos, slimnīcās vai pārtikas pārstrādes uzņēmumos, tam patiešām ir ļoti liela nozīme.

 • Visaptveroša higiēna

  «Tork» zīmols piedāvā visaptverošas higiēnas pieeju. Pārstāvot pasaules vadošo higiēnas izstrādājumu un risinājumu zīmolu, mēs rūpējamies par jūsu darbinieku un klientu veselību un higiēnu. Mums ir zināšanas, līdzekļi un inovācijas, kas palīdz paaugstināt higiēnas standartus publiskajās un komerciālajās ēkās visā pasaulē.

 • Esiet sveicināti «Tork Clean Care» programmā!

  Mēs cenšamies jūs iepazīstināt ar visjaunākajām higiēnas tendencēm un ieskatiem, piedāvājot labākos digitālos līdzekļus un nodrošinot revolucionāras inovācijas, ko var izmantot, lai uzlabotu higiēnu darba vietā.

 • Vai vēlaties pacelt higiēnas latiņu?

  Mēs ticam lielisku higiēnas izstrādājumu, zināšanu un atbalsta līdzekļu apvienojumam. Uzziniet vairāk par to, kā iespējams izveidot higiēnisku un tīru darba vietu.

 • Produkti un pakalpojumi

  Atrodiet ieteiktos produktus un pakalpojumus savā interešu jomā

 • Izpratne un zināšanas

  No pētījumiem un ciešas sadarbības ar klientiem esam ieguvuši izpratni, kas, mūsuprāt, varētu ieinteresēt jūsu uzņēmumu un būt tam noderīga.

Cleaning-the-whiteboard_original.jpg

Jaunumi

1. Pasargājiet sevi no elpceļu slimībām. Lasiet vairāk par vīrusu COVID-19

Vispārējie higiēnas aktīvi lejupielādei

_A3D1958_Original.jpg
Vienkārša roku mazgāšana joprojām ir viens no svarīgākajiem mikrobu izplatības apturēšanas paņēmieniem. Informētības palielināšana par to, kāpēc, kad, kā un kur mēs tīrām savas rokas, ir svarīgi piemēri, kas parāda, kāpēc roku higiēna ir svarīga, lai radītu veselīgāku pasauli. Uzklikšķiniet šeit , lai atrastu informatīvu infografiku, ko var nosūtīt klientiem, darbiniekiem, draugiem un ģimenes locekļiem un atgādināt, cik liela nozīme ir roku mazgāšanai. Izmēģiniet, lai redzētu, cik tīras ir jūsu rokas!