Atklājiet sevi! Veiciniet savu uzņēmējdarbību!

Jūsu uzņēmējdarbības mārketings vienmēr ir bijis svarīgs, taču, ja 49% restorānu apmeklētāju patīk pavadīt laiku sociālajos saziņas līdzekļos, lai uzzinātu par jaunām ēdināšanas vietām, jums ir vajadzīgi instrumenti, kas ļauj viņus sasniegt ātri un efektīvi.

Uzziniet, kā Kens izmanto «Tork Xpressnap®» uzņēmējdarbības veicināšanai

Esiet radoši, izmantojot personalizētus mārketinga vēstījumus un profesionālus dizaina risinājumus saviem uzņēmējdarbības mērķiem, lai palielinātu apmeklētāju un atkārtotu apmeklējumu skaitu, kā arī rēķinu apmērus. Restorāna īpašnieks Kens dalās savā stāstā par to, kā viņš izmanto «Tork Xpressnap®», vienīgo salvešu dozēšanas sistēmu, kura samazina salvešu patēriņu un piedāvā digitālu «Dari pats» mārketinga instrumentu, kas dod iespēju izlikt savu mārketinga vēstījumu sociālajos saziņas līdzekļos, lai veicinātu uzņēmējdarbību.

  • Esiet sociāli aktīvi

    78% nejaušo restorānu apmeklētāju seko ar restorāniem saistītiem pakalpojumiem sociālajos saziņas līdzekļos. Izmantojiet mūsu digitālo instrumentu, lai izveidotu unikālu vēstījumu, uzreiz to izliktu savos sociālajos tīklos un palielinātu restorāna apmeklētāju skaitu.

  • Uzrunājiet personiski

    62% restorānu apmeklētāju, visticamāk, atgriezīsies jūsu restorānā, ja viņiem būs bijusi personiska pieredze. Tāpēc izmantojiet mūsu digitālo instrumentu, lai informētu par restorāna jaunumiem, iesaistīšanos sabiedrības dzīvē vai īpašajiem piedāvājumiem. Restorānu apmeklētāji

  • Izmantojiet attēlus

    21% restorānu apmeklētāju, visticamāk, iztērēs vairāk naudas, nekā plānots, ja ieraudzīs vilinošu vēstījumu displejā uz galda, piemēram, jaunas uzkodas, dzēriena vai deserta attēlus. Piesaistiet viņus ar savu individuālo mārketinga vēstījumu, kas ir izveidots šeit dažu minūšu laikā.

«Tork Xpressnap» ir iespējams iegūt no sava izplatītāja

Dariet zināmu, kurš ir vēlamais izplatītājs un kurš «Xpressnap» produkts jūs interesē, un mēs parūpēsimies par visu pārējo.

Sāciet jau tagad

Sazinieties ar mums

Lūdzu, ievadiet savu vārdu
Lūdzu, ievadiet savu uzvārdu
Lūdzu, ievadiet pareizu e-pasta adresi
Rakstiet uzņēmuma nosaukumu
Ievadiet tālruņa numuru
Lūdzu, ievadiet savu ziņojumu
500  
Lūdzu atzīmējiet recaptcha
Šajā veidlapā tiek prasīts norādīt kontaktinformāciju, lai mēs varētu atbildēt uz jūsu pieprasījumu pa e-pastu. Izlasiet mūsu lietošanas nosacījumus un konfidencialitātes politiku, kur ir detalizēti aprakstīts, kā tiek aizsargāti un pārvaldīti jūsu iesniegtie dati.
Lūdzu, apstipriniet, ka esat izlasījis(-usi) informāciju par personas datiem un lietošanas nosacījumus.
Mēs labprāt nosūtīsim jums ekskluzīvus piedāvājumus un jaunākās ziņas par «Tork» produktiem un pakalpojumiem. Sniedzot informāciju par saviem datiem, jūs piekrītat, ka mēs sazināmies ar jums pa e-pastu. Izlasiet mūsu lietošanas nosacījumus un konfidencialitātes politiku, kur ir detalizēti aprakstīts, kā tiek aizsargāti un pārvaldīti jūsu iesniegtie dati.

Paldies! Jūsu ziņojums ir saņemts, un drīzumā mēs ar jums sazināsimies.

Aizvērt

Aptaujas atruna

*Aptaujā no 2017. gada 17. novembra līdz 13. decembrim piedalījās 18-60 gadus veci 8289 Eiropas iedzīvotāji, kas pēdējā mēneša laikā bija ieturējuši maltīti restorānā vismaz vienu reizi. Neatkarīga sabiedrība «United Minds» veica aptauju, izmantojot CINT tīmekļa paneļus.