Bērni mazgā rokas

Izglītība

Tīrība mācību iestādē ar pastāvīgi nodrošinātu pieeju piemērotiem higiēnas līdzekļiem ir būtiska un palīdz uzturēt veselību un labklājību studentiem, pasniedzējiem un darbiniekiem. Rūpes par to, lai visas tualetes telpas un citas vietas iestādē būtu pienācīgi aprīkotas, uzkoptas un uzturētas, arī palīdz novērst infekciju izplatību. Vairāk nekā 50 gadus «Tork» centieni – kas joprojām turpinās – uzlabot mācību iestāžu higiēnu un uzkopšanu, nodrošinot pilnīgus higiēnas risinājumus un produktus, kā arī izglītojošas roku mazgāšanas programmas, ļauj mācību iestādēm iegūt pārliecību, ka tās savās telpās rūpējas par audzēkņu, pedagogu un darbinieku labklājību.

Nodrošiniet labu roku higiēnas līmeni

Neatkarīgi no mācību iestādes, ko vadāt, izglītošana par labu roku higiēnu var palīdzēt saglabāt darbaspējas skolēniem, skolotājiem un darbiniekiem un ierobežot vīrusu un slimību izplatību. Kaut gan dažādām vecuma grupām ir vajadzīga atšķirīga pieeja, lai sekmētu pienācīgas roku higiēnas ievērošanu, jāatceras, ka slimi skolēni, pedagogi un darbinieki nedrīkst doties uz skolu. Turklāt nepieciešams veicināt biežu un rūpīgu roku mazgāšanu skolās un izglītības iestādes un panākt, lai roku mazgāšanas vietās būtu pieejams silts ūdens un nodrošinātas ziepes un vienreizlietojamie papīra dvieļi.
 
Lejupielādējiet plakātus par roku mazgāšanas un dezinficēšanas procedūrām.

Kāpēc papīra dvieļi ir drošāka izvēle

Labas roku higiēnas ievērošana ietver piekļuvi drošai roku nosusināšanas iespējai. Roku nosusināšana ar papīra dvieļiem palīdz samazināt baktēriju izplatības risku, savukārt gaisa žāvētāji var izplatīt krietni vairāk mikrobu gaisā*. Turklāt papīra dvieļus var izmantot ne tikai roku nosusināšanai, bet arī deguna izšņaukšanai, mutes noslaucīšanai, kosmētikas pielabošanai, medicīniskām vajadzībām, kā arī tie palīdz izvairīties no netīriem rokturiem.
 

Produktu ieteikumi

Sazināties

Kā ir iespējams izveidot higiēnisku un tīru darbvietu? Aiciniet kādu no mūsu speciālistiem sazināties ar jums, lai pastāstītu par produktiem un risinājumiem.

Atsauce

*https://health.clevelandclinic.org/the-dirty-truth-about-hand-dryers/