Slaucīšana un tīrīšana

Ātri paveiciet ikdienas uzdevumus, izmantojot izturīgas un higiēniskas drānas un dozatorus, ja vēlaties noslaucīt eļļas šļakatas vai pabeigt tīrīšanu. Mums ir viss, kas vajadzīgs, tieši tad, kad tas ir nepieciešams. Tā varat pievērst uzmanību tam, kas ir vissvarīgākais.

Slaucīšana

Pirms ražošanas procesa sākšanas bieži ir nepieciešams uzslaucīt izlijušas vielas, uzsūkt šķidrumus, noslaucīt netīrumus un putekļus. Jo ātrāk tas tiek paveikts, jo drīzāk var ķerties pie darba. Mūsu universāli lietojamie slaucīšanas materiāli ir izturīgi, elastīgi un uzsūcoši. Ar tiem lieliski var parūpēties, lai darbarīki būtu sausi, virsmas tīras un sarežģītas detaļas labā darba stāvoklī. Un ja līdzās atrodas dozators, viegli var paņemt tīrīšanas materiālu.

Produktu ieteikumi

Uzkopšana un tīrīšana

Regulāra apkope, piemēram, netīrumu un grūti notīrāmu traipu noņemšana no virsmām, iekārtām un instrumentiem, ļauj samazināt dīkstāves laiku līdz minimumam. Drānas, kas ir lietojamas sausas vai kopā ar ūdeni, šķīdinātājiem vai mazgāšanas līdzekļiem, palīdz veikt tīrīšanu. Mūsu tīrīšanas drānas, kas ir daudz izturīgākas par papīru, kalpo ilgāk, un ar tām var strādāt ātrāk, ietaupot laiku un naudu.

Produktu ieteikumi

Pulēšana

Lai iegūtu spīdīgu un aizsargātu virsmu, uzklājiet pulēšanas līdzekli un pēc tam berzējiet ar pulēšanas drānu, un tas izcels ikvienas virsmas skaistumu. Šai nolūkā lietojama speciāli šim mērķim izstrādāta drāna, kas ir pietiekami mīksta, lai neradītu skrāpējumus, taču vienlaicīgi ļautu uzklāt pulēšanas līdzekli bez īpašas piepūles. Mūsu izturīgās, speciālās pulēšanas drānas uzsūc un vienmērīgi izdala pulēšanas līdzekli, paātrinot uzdevuma izpildi un uzlabojot kopējo rezultātu.

Produktu ieteikumi

Mazgāšanas vieta

Ietaupiet laiku ar «Tork» mazgāšanas vietām, kas ir izvietotas darbinieku tiešā tuvumā. Jo ātrāk rokas tiek nomazgātas un nosusinātas, jo ātrāk var sākt pildīt nākamo darba uzdevumu.

Produktu ieteikumi

Izvēlieties piemērotu dozatoru