Pasažieru termināļi

Pasažieru termināļi

Ceļotājs sāk savu ceļojumu jau lidostā. Ceļotāji sagaida, ka gūs lielisku pieredzi ikvienā termināļa vietā, jo īpaši tualetes telpās. Tagad vairāk nekā jebkad higiēna ir ārkārtīgi svarīgs faktors vietās ar lielu apmeklētāju skaitu, un tas vienlīdz attiecas uz apmeklētājiem un darbiniekiem. Ir svarīgi, lai visi justos droši un pasažieri būtu apmierināti.


Kā gaisa satiksmes pakalpojumu objekta vadītājam jums ir pienākums gādāt, lai pasažieri būtu apmierināti un iegūtu labu pieredzi. To var panākt daudzos veidos, bet labi ir sākt ar pienācīgu tīrīšanas un augstas kvalitātes higiēnas risinājumu nodrošināšanu. Maksimālās satiksmes plūsmas periodos ir nepieciešams programmējams un funkcionāls aprīkojums un līdzekļi, lai ietaupītu laiku un strādātu efektīvi.


«Tork» piedāvā izmaksu ziņā efektīvus produktus un pakalpojumus, kas veidoti ar mērķi paātrināt apmeklētāju plūsmu un paaugstināt higiēnas standartus, radot minimālu vides ietekmējumu, – lai palīdzētu jums un darbiniekiem celt darba efektivitāti un sniegt pasažieriem labāku pieredzi.