Ir laiks modernizēt darbu, pārejot uz «Tork Vision Uzkopšana»

Ir laiks modernizēt darbu, pārejot uz «Tork Vision Uzkopšana»

Datu virzītas uzkopšanas radītais apvērsums

 
Kas būtu, ja varētu izmantot risinājumu, kas spēj uzlabot uzkopšanas un tīrīšanas kvalitāti un nodrošināt augstāku higiēnas līmeni, optimizējot efektivitāti un uzkopšanas un tīrīšanas resursus? Tagad tas ir iespējams.

«Tork Vision Uzkopšana»* izmanto reāllaika datus, lai identificētu, kad un kur ir jāveic uzkopšana un tīrīšana objektā. Tas palīdz apmierināt cerības, maksimāli uzlabojot efektivitāti, un tādējādi var strādāt gudrāk un nodrošināt jauno higiēnas standartu. 

«Tork Vision Uzkopšana» palīdz risināt problēmas

Datu virzīta uzkopšana īsumā

Vai meklējat īsu skaidrojumu par to, ko var palīdzēt sasniegt datu virzīta uzkopšana un tīrīšana? Lūk, šeit tas ir.

Rezervējiet «Tork Vision Uzkopšana» īsu demonstrāciju

Pārdošanas brošūras «Tork Vision Uzkopšana» titullapa

Brošūra «Tork Vision Uzkopšana»

Atsauces

*«Tork Vision Uzkopšana» agrāk bija zināma kā «Tork EasyCube»®
**Mērīts gandrīz 13 000 savienotiem dozatoriem laika posmā no 2019. gada jūnija līdz decembrim, pamatojoties uz laiku vienā mēnesī, kad dozators ir tukšs, salīdzinājumā ar kopējo laiku vienā mēnesī.
***Pamatojas uz klientu atsauksmēm par dozatoru pārbaudēm 6 mēnešu laikā pirms un pēc «Tork Vision Uzkopšana» uzstādīšanas (laika posmā no 2019. gada jūnija līdz decembrim). Mērīts 16 vietās, kas bija savienotas ar «Tork Vision Uzkopšana», katrai dozatora pārbaudei bija vajadzīgas aptuveni 20 sekundes. 
****Pamatojas uz trīs «Tork Vision Uzkopšana» klientu iegūtajiem dokumentētajiem rezultātiem, kas noteikti pirms un pēc «Tork Vision Uzkopšana» ieviešanas. 
*****Apmeklētāju apmierinātības noteikšana divās «Tork Vision Uzkopšana» tualetes telpās un divās tradicionāli uzturētās un aprīkotās tualetes telpās izstādē «ISSA/INTERCLEAN» 2016. gada maijā. 

Piezīme. «Tork Vision Uzkopšana» agrāk bija zināma kā «Tork EasyCube».