Restorāna darba laiks

Plānojiet kopā ar «Tork»

«Tork» iedvesmo un palīdz plānot, lai vienmēr varētu sagatavoties uzņēmējdarbībai. Izvērtējot apmeklētāju pieredzi un tīrīšanas un uzkopšanas efektivitāti un pārdomājot jaunus veidus, kas ļauj strādāt ilgtspējīgāk. Mēs uzlabojam jūsu uzņēmējdarbību, sniedzot piemērotas zināšanas, higiēnas produktus un pakalpojumus, lai uzņēmums varētu labāk strādāt.

Mūsu piedāvājums

Ja ir nepieciešami produkti slaucīšanai, nosusināšanai, tīrīšanai vai pulēšanai, mēs par to visu parūpēsimies. Mūsu dozatoru, papildinājumu un pakalpojumu klāsts ir izstrādāts tā, lai apmierinātu konkrētās tualetes telpu, rūpniecības uzņēmumu, virtuvju un ēdināšanas zonu prasības. Tādējādi jūs varat pievērsties jautājumiem, kas patiešām ir svarīgi jūsu uzņēmējdarbībā.
 

Šis ir «Tork»

«Tork» ir vadošais globālais zīmols darba vietas higiēnas uzturēšanas jomā. Mums patīk palīdzēt uzlabot uzņēmējdarbību – no uzņēmuma rādītāju paaugstināšanas līdz darba ikdienas atvieglošanai. Tieši šie centieni virza mūsu cilvēkus un progresīvus jauninājumus apritē, labklājībā un veselībā. 
 
«Tork» kā «Essity» sastāvdaļa apņemas apmierināt jūsu vajadzības ilgtspējīgi – ietaupot laiku, naudu un pūliņus, lai jūs varētu pievērst uzmanību tam, kas ir vissvarīgākais jūsu uzņēmējdarbībā.

«Tork» ir «Essity» zīmols

 
«Essity» ir vadošais globālais higiēnas un veselības aprūpes risinājumu uzņēmums, kas izstrādā, ražo un pārdod personīgās higiēnas (bērnu higiēnas un sieviešu higiēnas izstrādājumus, higiēnas izstrādājumus pieaugušajiem urīna nesaturēšanas gadījumos un medicīniskos risinājumus), patēriņa papīra izstrādājumus un profesionālās higiēnas produktus un risinājumus. Tirdzniecība notiek ar daudziem spēcīgiem zīmoliem, tostarp ir vadošie globālie zīmoli TENA un «Tork», kā arī citi zīmoli, piemēram, «Leukoplast», «Libero», «Libresse», «Lotus», «Nosotras», «Saba», «Tempo», «Vinda» un «Zewa».
Uzņēmuma darbības pamatā ir ilgtspējīgas uzņēmējdarbības modelis ar fokusu uz vērtības radīšanu cilvēkiem un dabai. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Stokholmā, Zviedrijā, un tā akcijas tiek kotētas NASDAQ Stokholmas biržā. «Essity» ir «SCA Group» daļa.
 
Essity_logo_120x30.jpg


Uzziniet vairāk par «Essity» šeit

«Essity» skaitļos

Ilgtspējīga dzīve

«Tork» risinājumi palīdz cilvēkiem būt ilgtspējīgiem ārpus mājām, tāpat kā tad, kad viņi ir mājās. Mūsu ilgtspējības centienu pamatā ir trīs jomas, kurās mūsu produktiem un risinājumiem ir vislielākā ietekme: «Labklājība», «Vairāk no mazāk» un «Cirkularitāte». Kopā mēs varam uzlabot ilgtspējas rādītājus.
 
 
Movie-sustainability-16_10.jpg

Palīdzība uzņēmumiem vairāk nekā 50 gadus

Vairāk nekā pusgadsimtu «Tork» veido tirgu un vada inovācijas profesionālajā higiēnā visā pasaulē. 1968. gadā tika ieviests pirmais bezserdeņa centra padeves dozators, un tagad esam visas uzkopšanas un tīrīšanas nozares digitalizācijas priekšplānā un piešķiram cilvēku dzīvei ārpus mājām lielāku ilgtspēju – lai palīdzētu sadarbības partneriem apsteigt izaicinājumus un konkurentus.


Mūsu lieliskā jauninājumu vēsture


Helping businesses.png