Sīkdatņu politika

Sīkdatņu politika

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Šajā sadaļā iegūsiet detalizētu informāciju par sīkdatņu izmantošanu un jūsu iespējām pieņemt vai noraidīt sīkdatnes.
 
 
Kas ir sīkdatne?
"Mazas datnes, kuras tiek pārsūtīti no tīmekļa vietnes uz datora cieto disku, tiek saukti par “sīkdatnēm”. Tās nav datorprogrammas, bet gan drīzāk nelieli teksta faili, kas ļauj tīmekļa vietnēm saglabāt un apkopot informāciju par interneta lietotāja meklēšanas paradumiem. Vairums tīmekļa vietņu izmanto sīkdatnes, jo tās ir daļa no rīku kopuma un uzlabo lietotāja tīmekļa izmantošanu. Sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnēm nodrošināt personalizētus pakalpojumus (piemēram, saglabāt pieteikšanās informāciju, produktus iepirkšanās grozā vai rādīt atbilstošu saturu)."
 
 
Kā mēs izmantojam sīkdatnes
Tā kā mēs ievērojam jūsu tiesības uz privātumu, jūs varat izvēlēties nepieņemt dažus sīkdatņu veidus. Noklikšķiniet uz pogas Sīkdatņu iestatījumi, lai iegūtu papildinformāciju un mainītu mūsu noklusējuma iestatījumus. Tomēr, bloķējot dažus sīkdatņu veidus, var tikt ietekmēta tīmekļa vietnes pārlūkošana un pakalpojumi, kurus mēs varam piedāvāt.