Ēdināšana

Sniedziet vēlamo iespaidu un gaisotni ar salvešu un galda piederumu kombinācijām, kas papildina jūsu tēmu. Neatkarīgi no tā, vai pasniedzat tikai ātrās uzkodas, tikai dzērienus, vai piecu ēdienu maltītes, mēs varam ietaupīt jūsu laiku un naudu ar produktiem, kas nodrošina jums nepieciešamo efektivitāti un funkcionalitāti.

Pašapkalpošanās restorāni

Pašapkalpošanās restorānos klientu pārvietošanās, dodot iespēju pašiem paņemt, ko viņi vēlas, var būt īsts izaicinājums higiēnas ziņā. Izlietojamo materiālu papildināšanai, atkritumu aiznešanai un glabāšanai jānotiek iespējami nemanāmi. Mūsu pārdomātie apkalpošanas produkti, tostarp «Tork Xpressnap» salvešu dozēšanas sistēma, ir izstrādāti ar mērķi palielināt efektivitāti, tādējādi personāls var veltīt vairāk laika rūpēm par klientu apmierinātību pat apmeklētāju pieplūduma laikā.

Produktu ieteikumi

Pilna servisa restorāni

Klienti ievēros, ja par viņu maltītes iespaidu būs gādāts līdz vissīkākajām detaļām. Mūsu slaucīšanas un tīrīšanas līdzekļi var palīdzēt nodrošināt neapšaubāmu higiēnu, taču vienlīdz svarīgi ir arī piemēroti beigu akcenti galdiņiem. Viss ir veidots patīkama maltītes iespaida radīšanai.

Produktu ieteikumi

«Drive thru» ātras apkalpošanas restorāni

Ātras apkalpošanas restorānu klienti atgriezīsies, ja viņu vajadzības tiks apmierinātas ātri un droši. «Drive-thru» produkti palīdz palielināt efektivitāti un klientu apmierinātību.

Produktu ieteikumi

Individualizēts iespiedums

Mūsu salvetes ir izstrādātas ar lieliskām ekspluatācijas īpašībām. Kāpēc gan neizmantot tās nedaudz vairāk? Vai zinājāt, ka 75% salvešu lietotāju ievēro iespiedumu uz salvetes? Individualizēts iespiedums ir izdevīgs zīmola reklamēšanas paņēmiens, turklāt tas palīdz pasākumu padarīt vēl īpašāku. Individualizēts iespiedums paver bezgalīgas iespējas! Mēs piedāvājam individualizētu iespiedumu visām mūsu dozatoru salvetēm, kā arī plašam tradicionālo salvešu klāstam. Individualizēts iespiedums palīdz radīt apmeklētājiem pareizu iespaidu un neaizmirstamu maltītes pieredzi. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar «Tork» vietējo tirdzniecības pārstāvi.