Atpūta un izklaide

Atpūta un izklaide

Atpūtas pasākumu organizēšanas uzņēmumiem jāgarantē, lai apmeklētāji iegūtu drošu, nevainojamu un pozitīvu pieredzi neatkarīgi no svārstīgās cilvēku plūsmas izkliedētās teritorijās. Sniegt pastāvīgi augstas kvalitātes pieredzi un vienlaicīgi kontrolēt izmaksas var būt sarežģīti.


Kopš pandēmijas apmeklētājiem ir augstas prasības attiecībā uz atpūtu un izklaidi. Netīra vai pārpildīta tualetes telpa var negatīvi ietekmēt visu apmeklējuma iespaidu. Un tagad, kad daudzi klienti dalās ar savu pieredzi tiešsaistē, slikta atsauksme var ātri izplatīties un negatīvi ietekmēt uzņēmējdarbību.


«Tork» pēdējos gadu desmitus cenšas paaugstināt higiēnas standartu cilvēkiem, kas atrodas ārpus mājām. Piedāvājumā ir progresīvi risinājumi, kas palīdzēs atrast gudrākus darba paņēmienus un pēc pandēmijas atbilst apmeklētāju augstākām prasībām attiecībā uz higiēnu. Mūsu risinājumi ļauj uzlabot apmeklētāju plūsmu tualetes telpās, nodrošināt higiēnas produktu pieejamību visiem, izbrīvēt laiku un paaugstināt efektivitāti. Tomēr vissvarīgākais ir tas, ka apmeklētājiem tiek sniegta pozitīva, ilgtspējīga un neaizmirstama pieredze, kas viņiem radīs vēlēšanos atkal un atkal atgriezties.

Piezīme. «Tork Vision Uzkopšana» agrāk bija zināma kā «Tork EasyCube®»