Tualetes telpa

Mūsu augstas kvalitātes produkti, kas ir paredzēti tualetes telpām, ļauj viegli radīt pareizu iespaidu un vienlaikus rūpēties par klientiem un kolēģiem. Visi ieteikumi organizēti veidā, lai jūsu biznesa vajadzības būtu pirmajā vietā. Mūsu izmēģinātās un pārbaudītās kombinācijas sniedz jums vienkāršu izvēli. Mēs esam sadalījuši savus ieteikumus šādi:

Higiēnai ir izšķiroša nozīme

Šķērspiesārņojuma riska samazināšanai darba vietā ir izšķiroša nozīme. Mūsu maigās ziepes, ādas losjoni, dezinfekcijas līdzekļi un mīkstie dvieļi var palīdzēt aizsargāt roku ādu tiem, kas bieži mazgā rokas, vienlaikus citus pasargājot no mikroorganismiem. Mūsu pilnīgais roku higiēnas produktu klāsts ietver arī pievilcīgus brīvroku automātiskos dozatorus. Tie vēl lielākā mērā var palīdzēt samazināt mikroorganismu izplatību un pat veicināt higiēnas ievērošanu.

Produktu ieteikumi

Pārsteiguma momenta stila tualete

Lai pēc tualetes telpas apmeklējuma cilvēki vēlētos par to runāt, dizainam jābūt īpašam. Vai vēlaties kaut ko paziņot par savu uzņēmumu un atstāt paliekošu iespaidu? Mūsu pārsteiguma momenta stila produkti papildina augstas kvalitātes luksusklases tualetes telpu apdari un materiālus, tādējādi izceļas to lieliskais dizains. Šeit sākas īpašas rūpes par klientiem.

Produktu ieteikumi

Tualete pamatvajadzību apmierināšanai

Ja ir nepieciešamas rentablas tualetes telpas, kuru apkalpošanai nevajag daudz laika un kurās daudzi apmeklētāji ātri ieiet un iziet no tām, ir vajadzīgi piemēroti komponenti – tostarp izturīgas higiēnas sistēmas. Mūsu papīra dvieļu un tualetes papīra dozatori ar viena izstrādājuma dozēšanas funkciju var palīdzēt kontrolēt patēriņu. Turklāt lielas ietilpības ziepju un papīra papildinājumi palīdz nodrošināt pastāvīgu apkalpošanu, netērējot resursus tīrīšanai un uzturēšanai.

Produktu ieteikumi

Tualetes telpa ar papildu zonu

Ja vēlaties piedāvāt tualetes telpas lietotājiem iespēju relaksēties komfortablākā vidē un parūpēties ne tikai par pamatvajadzībām, jums ir nepieciešama tualetes telpa ar papildu zonu. Apmeklētāji, kam ir dažādas vajadzības, novērtēs papildu rūpes un uzmanību, sākot no mīkstiem, patīkamiem dvieļiem un beidzot ar mitrinošu losjonu.

Produktu ieteikumi