WTC_Edodenhertog.jpg


«Tork Vision Uzkopšana»* iezīmē jaunu laikmetu uzkopšanā

Objektu pārvaldības risinājums datu virzītai uzkopšanai ir devis iespēju samazināt tualetes telpu uzkopšanai vajadzīgo laiku kompleksā «World Trade Center Amsterdam» (WTC) par 27%, savukārt papīra dvieļu un tualetes papīra pieejamība ir palielinājusies līdz gandrīz 100%. Rezultātā sūdzību skaits ir sarucis līdz absolūtam minimumam.
 
Biroju kompleksā «WTC Amsterdam», kurā darba telpas aizņem vairāk nekā 124 955 kvadrātmetru lielu platību, atrodas aptuveni 350 uzņēmumi. WTC deviņās daudzstāvu ēkās katru darba dienu strādā 5000 līdz 6000 darbinieku. Tas nozīmē, ka «WTC Amsterdam» ir lielākais biroju ēku komplekss Nīderlandē.
 
Labāka uzkopšanas kvalitāte un zemākas izmaksas
Pēc «Tork Vision Uzkopšana»* sekmīga izmēģinājuma vienā no ēkām objektu apkalpošanas uzņēmums «D&B» un «WTC Amsterdam» sāka izmantot objektu pārvaldības risinājumu visā kompleksā 2018. gada sākumā. «D&B» galvenais darba vadītājs Edo den Hertogs: «Uzkopšanas nozarē ir sīva konkurence. Daudz tiek diskutēts par izmaksām, bet galu galā tāds klients kā «WTC Amsterdam» vēlas iegūt vislabāko. Lai nomnieki būtu apmierināti, telpām jābūt visaugstākajā līmenī. Tāpēc mēs vienmēr meklējam iespējas ieviest klientiem jauninājumus. «Tork Vision Uzkopšana»* mums ļauj uzlabot kvalitāti, saglabājot zemas izmaksas, un tā ir ļoti unikāla kombinācija uzkopšanas nozarē.» 
 
Reāllaika dati ietaupa laiku
Pievienotās ierīces visā ēku kompleksā savāc datus par dozatoru piepildījuma līmeņiem un apmeklētāju skaitu. Sanders Borgrēve, «WTC Amsterdam» objektu vadītājs: «Dažādu vietu un stāvu izmantošana atšķiras. Ar reāllaika informācijas palīdzību apkopējiem nav jāpavada visa diena, dodoties turp un atpakaļ, lai pārbaudītu katru vietu. Tā mēs ietaupām laiku un arī naudu.» 
 
Jauns darba veids
«D&B» uzņēmējdarbības līnijas vadītājs Elmers Engels: «Šis jaunais viedais darba veids ir būtiska izmaiņa apkopējiem. Izmantojot reāllaika informāciju apvienojumā ar programmatūrā veiktiem kvalitātes novērtējumiem, mēs precīgi zinām, kur un kad ir vajadzīga uzkopšana.» 
 
«Tādas tehnoloģiskās novitātes kā «Tork Vision Uzkopšana»* mums ļauj uzlabot savus pakalpojumus. Laiku, ko ietaupām, neveicot nevajadzīgas uzkopšanas apgaitas un dozatoru pārbaudes, mēs varam veltīt, lai vairāk uzmanības pievērstu augstas kvalitātes pakalpojuma nodrošināšanai. Personiskais kontakts vienmēr saglabāsies,» atzīst Edo den Hertogs. Sanders Borgrēve secina: «Mēs esam jauna uzkopšanas standarta sākumposmā. Tas ir labs starts. Es ar nepacietību gaidu, ko nākotne nesīs mūsu nozarei.»
 
 
 
*«Tork Vision Uzkopšana» agrāk bija zināma kā «Tork EasyCube®»
Edo den Hertogs, galvenais darba vadītājs objektu apkalpošanas uzņēmumā «D&B»
««Tork Vision Uzkopšana»* mums ļauj uzlabot kvalitāti, saglabājot zemas izmaksas, un tā ir ļoti unikāla kombinācija uzkopšanas nozarē.»
Edo den Hertogs, galvenais darba vadītājs objektu apkalpošanas uzņēmumā «D&B» (*«Tork Vision Uzkopšana» agrāk bija zināma kā «Tork EasyCube»)