«Tork Image Design™» līnija

Ja cenšaties atstāt labu iespaidu uz saviem apmeklētājiem, šai ziņā var palīdzēt arī tualetes telpa. Vietās, kur darbs dzen darbu, vismazāk ir vajadzīgs juceklis tualetes telpā. Visam jādarbojas viegli, efektīvi, ar minimālu apkalpošanu. Mēs esam izstrādājuši dozatorus, lai tie atbilstu jūsu stilam un atstātu lielisku iespaidu uz apmeklētājiem. 

Uzlabojiet savu tēlu ar lielisku tualetes telpas izskatu

Ienesiet mākslu tualetes telpā. Tualetes telpas radītais iespaids uzņēmuma reputāciju ietekmē tikpat lielā mērā kā pieņemšanas telpa. Iespaids, ko iegūst apmeklētāji, sākas šeit.

  • Prasme izcelties iekļaujoties

    Protams, jūs vēlaties, lai interjers atspoguļotu uzņēmuma tēlu un stilu. Katram elementam apmeklētāju gūtajā iespaidā jāveicina nevainojama priekšstata radīšana. Tas nozīmē, ka dozatoriem vajadzētu nemanāmi iekļauties jūsu tualetes telpas dizainā. 

  • Izcili formas un funkcijas piemēri

    Katram «Image Design» dozatoram ir viegli matēts nerūsējošā tērauda korpuss, smalkas līnijas un izsmalcināti liekumi. Dizains ir veidots diskrēti, tomēr drosmīgi. Darbība ir izsmalcināta, tomēr vienkārša. Tā jūsu apmeklētāji iegūst tikai vislabāko iespaidu.

  • Ritiniet uz leju, lai izmēģinātu «Image Design™» līnijas dozatoru

    Piesakieties konsultācijai.

Radiet paliekošu iespaidu, izmēģiniet «Tork Image Design™» līniju

Labprāt jums pastāstīsim par «Tork Image Design™» līnijas produktiem un par to, kādu labumu tie var dot jūsu uzņēmumam. Piesakieties konsultācijai. Ievadiet savu kontaktinformāciju zemāk.

Sāciet jau tagad

Sazinieties ar mums

Lūdzu, ievadiet savu vārdu
Lūdzu, ievadiet savu uzvārdu
Lūdzu, ievadiet pareizu e-pasta adresi
Rakstiet uzņēmuma nosaukumu
Ievadiet tālruņa numuru
Lūdzu, ievadiet savu ziņojumu
500  
Lūdzu atzīmējiet recaptcha
Šajā veidlapā jānorāda jūsu kontaktdati, lai varētu atbildēt uz jūsu pieprasījumu pa e-pastu. Apskatieties mūsu lietošanas nosacījumus un konfidencialitātes politiku, kur sniegts detalizēts apraksts par to, kā tiek aizsargāti un apstrādāti jūsu iesniegtie dati.
Lūdzu, apstipriniet, ka izlasījāt informāciju par personas datiem un lietošanas nosacījumus.
Mēs labprāt nosūtīsim jums ekskluzīvus piedāvājumus un jaunākās ziņas par «Tork» produktiem un pakalpojumiem. Sniedzot informāciju par saviem datiem, jūs piekrītat, ka mēs sazināmies ar jums pa e-pastu. Izlasiet mūsu lietošanas nosacījumus un konfidencialitātes politiku, kur ir detalizēti aprakstīts, kā tiek aizsargāti un pārvaldīti jūsu iesniegtie dati.

Paldies! Jūsu ziņojums ir saņemts, un drīzumā mēs ar jums sazināsimies.

Aizvērt