«Tork Performance»

Tīrā darba vietā darbs notiek efektīvi. «Tork Performance» dozatori ļauj vieglāk sasniegt un saglabāt augstu tīrības standartu, tādējādi arī palīdz celt darba ražīgumu. 

Lielāka motivācija

«Tork Performance» dozatoru risinājumi atvieglo tīrīšanu, jo tīrīšanas materiāli vienmēr ir pie rokas. Kārtības nodrošināšana ir saistīta ar virkni pozitīvu efektu. Tīrība un kārtība rada lepnumu par savu darba vietu un vairāk motivē izpildīt noteiktos uzdevumus. 

  • Stipriniet par vidi atbildīga uzņēmuma reputāciju

    Salocītu drānu dozators «Tork Performance» nodrošina ātru un uzticamu piekļuvi salocītām drānām. Pie sienas piestiprināmā konstrukcija ietaupa vērtīgo grīdas platību un novērš paklupšanas gadījumus, turklāt papildinājumi ir pasargāti no netīrumiem un piesārņojuma. Ja dozatoru «Tork Performance» novieto stratēģiski pareizi izvēlētā vietā, tiek sekmēta darba procesu efektivitāte, kas palīdz paaugstināt darba ražīgumu un samazināt kopējās ekspluatācijas izmaksas.
    • Ietaupiet laiku: Viegla papildināšana garantētai pieejamībai
    • Elastīgi piestiprināšanas varianti — ir pieejami piesūcekņi vai magnēti —, ja nevēlaties sienā urbt caurumus

5S_700x500.jpg
  • Ietaupiet līdz pat 35% tīrīšanai vajadzīgā laika

Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas

Uzziniet, kā mūsu produkti var iederēties jūsu darbnīcas vidē

Sazinieties ar mums

Sazinieties ar mums

Lūdzu, ievadiet savu vārdu
Lūdzu, ievadiet savu uzvārdu
Lūdzu, ievadiet pareizu e-pasta adresi
Rakstiet uzņēmuma nosaukumu
Ievadiet tālruņa numuru
Lūdzu, ievadiet savu ziņojumu
500  
Lūdzu atzīmējiet recaptcha
Šajā veidlapā jānorāda jūsu kontaktdati, lai varētu atbildēt uz jūsu pieprasījumu pa e-pastu. Apskatieties mūsu lietošanas nosacījumus un konfidencialitātes politiku, kur sniegts detalizēts apraksts par to, kā tiek aizsargāti un apstrādāti jūsu iesniegtie dati.
Lūdzu, apstipriniet, ka izlasījāt informāciju par personas datiem un lietošanas nosacījumus.
Mēs labprāt nosūtīsim jums ekskluzīvus piedāvājumus un jaunākās ziņas par «Tork» produktiem un pakalpojumiem. Sniedzot informāciju par saviem datiem, jūs piekrītat, ka mēs sazināmies ar jums pa e-pastu. Izlasiet mūsu lietošanas nosacījumus un konfidencialitātes politiku, kur ir detalizēti aprakstīts, kā tiek aizsargāti un pārvaldīti jūsu iesniegtie dati.

Paldies! Jūsu ziņojums ir saņemts, un drīzumā mēs ar jums sazināsimies.

Aizvērt