«Tork SmartOne®»

«Tork SmartOne®» tualetes papīra dozatori, kas ir paredzēti  izmantošanai sarežģītos ekspluatācijas apstākļos, ir ideāli piemēroti skolām, slimnīcām, stadioniem un citām vietām, kurās jānodrošina izmaksu kontrole un jāapmierina higiēnas vajadzības. Samazina patēriņu — pat par 40% salīdzinājumā ar tradicionālo «Jumbo» ruļļu dozatoriem.

Samaziniet patēriņu un novērsiet problēmas

Ne velti «Tork SmartOne®» tualetes papīra sistēmu dēvē par viedu, jo tā ietver samazinātu patēriņu un daudz zemāku cauruļu nosprostojumu risku. Tā ir arī higiēniskāka, jo lietotājs pieskaras tikai tai loksnei, ko paņem.

  • Efektīvs, izturīgs un gudri projektēts

    Vienas loksnes dozēšana palīdz samazināt papīra patēriņu, tādējādi ruļļi pietiek ilgākam laikam un dozatora papildināšana jāveic retāk. Izturīgie un nodrošinātie dozatori novērš vandālismu un zādzības. «Tork SmartOne®» dozē tualetes papīru pa vienas loksnei, turklāt tas ātri izšķīst, samazinot cauruļu nosprostojumu risku.

  • Samazina patēriņu par 40%*

    *Statistikas dati no iekšējā pētījuma, kurā apkopota informācija par 7729 lietotājiem Eiropā. Tradicionālais «Maxi Jumbo» dozators salīdzinājumā ar «Tork SmartOne® Twin Mini» dozatoru. Samazinājums ir uzskaitīts kvadrātmetros vienam apmeklējumam. «Maxi Jumbo» 13,6 dm2, «Tork SmartOne® Twin Mini»: 8,2 dm2.

  • Ritiniet uz leju, lai izmēģinātu «SmartOne®»

    Piesakieties konsultācijai.

Samaziniet tualetes papīra patēriņu, izmēģiniet jauno «Tork SmartOne®»

Mēs labprāt pastāstīsim jums par «Tork SmartOne®» tualetes ruļļu dozatoriem un to, ko tie var mainīt jūsu uzņēmumam. Piesakieties konsultācijai. Ievadiet savu kontaktinformāciju zemāk.

Sāciet jau tagad

Sazinieties ar mums

Lūdzu, ievadiet savu vārdu
Lūdzu, ievadiet savu uzvārdu
Lūdzu, ievadiet pareizu e-pasta adresi
Rakstiet uzņēmuma nosaukumu
Ievadiet tālruņa numuru
Lūdzu, ievadiet savu ziņojumu
500  
Lūdzu atzīmējiet recaptcha
Šajā veidlapā jānorāda jūsu kontaktdati, lai varētu atbildēt uz jūsu pieprasījumu pa e-pastu. Apskatieties mūsu lietošanas nosacījumus un konfidencialitātes politiku, kur sniegts detalizēts apraksts par to, kā tiek aizsargāti un apstrādāti jūsu iesniegtie dati.
Lūdzu, apstipriniet, ka izlasījāt informāciju par personas datiem un lietošanas nosacījumus.
Mēs labprāt nosūtīsim jums ekskluzīvus piedāvājumus un jaunākās ziņas par «Tork» produktiem un pakalpojumiem. Sniedzot informāciju par saviem datiem, jūs piekrītat, ka mēs sazināmies ar jums pa e-pastu. Izlasiet mūsu lietošanas nosacījumus un konfidencialitātes politiku, kur ir detalizēti aprakstīts, kā tiek aizsargāti un pārvaldīti jūsu iesniegtie dati.

Paldies! Jūsu ziņojums ir saņemts, un drīzumā mēs ar jums sazināsimies.

Aizvērt