«Tork Xpressnap®»

«Tork Xpressnap®» ir ideāla salvešu sistēma ēdināšanas pakalpojumu uzņēmumiem, kas vēlas uzlabot darbības efektivitāti. Šī sistēma ar vienas salvetes dozēšanas funkciju one-at-a-time™ garantē salvešu patēriņa samazinājumu par vismaz25%*

Kāpēc mainīt ierasto kārtību

Vai jums raizes sagādā nehigiēniskas salvešu kaudzes? Vai laika tērēšana salvešu izsniegšanai? Patiešām žēl. Vai tas nozīmē, ka nav iespējams kaut ko uzlabot? «Tork Xpressnap®» ir efektīva augstas kvalitātes salvešu dozēšanas sistēma, kas uzlabo viesu gūto iespaidu.

«TorkXpressnap» salvete. Every time.

Ēdināšanas pakalpojumu uzņēmumu vajadzību apmierināšanai paredzēto sistēmu «Tork Xpressnap»  raksturo uzlabota darbības efektivitāte, ērtība un atkritumu daudzuma samazinājums. Ietaupot laiku, naudu un pūles, ļauj pievērsties tam, ko darāt vislabāk, — veltīt uzmanību saviem viesiem.

  • Uzlabojiet apkalpošanas efektivitāti

    Darbaspēka izmaksas arvien pieaug; «Tork Xpressnap» ar plašāko godalgoto salvešu dozatoru modeļu klāstu un īpaši izstrādātiem papildinājumiem ļauj vieglāk apmierināt uzņēmuma vajadzības, kontrolējot salvešu patēriņu un samazinot darbiniekiem veicamo uzdevumu daudzumu.

  • Popularizējiet savu vēstījumu

    Viesu uzmanības piesaistīšana var būt sarežģīts uzdevums; ar «Tork Xpressnap» salvešu papildinājumiem un dozatoriem ir iespējams popularizēt savu vēstījumu un sasniegt labus rezultātus. Vai zinājāt, ka 75% salvešu lietotāju ievēro individualizēto iespiedumu uz salvetes un 71% atceras daļu no vēstījumā ietvertās informācijas? Un ka 33% salvešu lietotāju ievēro «Ad-a-Glance» reklāmas vēstījumu uz dozatora un 10% izvēlas piedāvājumu? 

  • Stipriniet par vidi atbildīga uzņēmuma reputāciju

    Apmeklētāji kļūst arvien prasīgāki; tagad viņi meklē noderīgus, ilgtspējīgus produktus, kas atbilst viņu dzīvesveidam. «Tork Xpressnap» var palīdzēt piepildīt šīs cerības, neapdraudot jūsu darbības rādītājus! Izvēlieties sev piemēroto no mūsu plašā 100% otrreizēji pārstrādāto vai FSC sertificēto neapstrādāto šķiedru papildinājumu klāsta.

«Tork Xpressnap» ir iespējams iegūt no sava izplatītāja

Dariet zināmu, kurš ir vēlamais izplatītājs un kurš «Xpressnap» produkts jūs interesē, un mēs parūpēsimies par visu pārējo.

Sāciet jau tagad

Sazinieties ar mums

Lūdzu, ievadiet savu vārdu
Lūdzu, ievadiet savu uzvārdu
Lūdzu, ievadiet pareizu e-pasta adresi
Rakstiet uzņēmuma nosaukumu
Ievadiet tālruņa numuru
Lūdzu, ievadiet savu ziņojumu
500  
Lūdzu atzīmējiet recaptcha
Šajā veidlapā jānorāda jūsu kontaktdati, lai varētu atbildēt uz jūsu pieprasījumu pa e-pastu. Apskatieties mūsu lietošanas nosacījumus un konfidencialitātes politiku, kur sniegts detalizēts apraksts par to, kā tiek aizsargāti un apstrādāti jūsu iesniegtie dati.
Lūdzu, apstipriniet, ka izlasījāt informāciju par personas datiem un lietošanas nosacījumus.
Mēs labprāt nosūtīsim jums ekskluzīvus piedāvājumus un jaunākās ziņas par «Tork» produktiem un pakalpojumiem. Sniedzot informāciju par saviem datiem, jūs piekrītat, ka mēs sazināmies ar jums pa e-pastu. Izlasiet mūsu lietošanas nosacījumus un konfidencialitātes politiku, kur ir detalizēti aprakstīts, kā tiek aizsargāti un pārvaldīti jūsu iesniegtie dati.

Paldies! Jūsu ziņojums ir saņemts, un drīzumā mēs ar jums sazināsimies.

Aizvērt