«Tork Xpressnap®»

«Tork Xpressnap®» ir ideāla salvešu sistēma ēdināšanas pakalpojumu uzņēmumiem, kas vēlas uzlabot darbības efektivitāti. Šī sistēma ar vienas salvetes dozēšanas funkciju one-at-a-time™ garantē salvešu patēriņa samazinājumu par vismaz25%*

«Xpressnap» salvete. Every time™

Ēdināšanas pakalpojumu uzņēmumu vajadzību apmierināšanai paredzēto sistēmu «Tork Xpressnap»  raksturo uzlabota darbības efektivitāte, ērtība un atkritumu daudzuma samazinājums. Ietaupot laiku, naudu un pūles, ļauj pievērsties tam, ko darāt vislabāk, — veltīt uzmanību saviem viesiem.

  • Uzlabojiet apkalpošanas efektivitāti

    Darbaspēka izmaksas arvien pieaug; «Tork Xpressnap» ar plašāko godalgoto salvešu dozatoru modeļu klāstu un īpaši izstrādātiem papildinājumiem ļauj vieglāk apmierināt uzņēmuma vajadzības, kontrolējot salvešu patēriņu un samazinot darbiniekiem veicamo uzdevumu daudzumu.

  • Popularizējiet savu vēstījumu

    Viesu uzmanības piesaistīšana var būt sarežģīts uzdevums; ar «Tork Xpressnap» salvešu papildinājumiem un dozatoriem ir iespējams popularizēt savu vēstījumu un sasniegt labus rezultātus. Vai zinājāt, ka 75% salvešu lietotāju ievēro individualizēto iespiedumu uz salvetes un 71% atceras daļu no vēstījumā ietvertās informācijas? Un ka 33% salvešu lietotāju ievēro «Ad-a-Glance» reklāmas vēstījumu uz dozatora un 10% izvēlas piedāvājumu? 

  • Stipriniet par vidi atbildīga uzņēmuma reputāciju

    Apmeklētāji kļūst arvien prasīgāki; tagad viņi meklē noderīgus, ilgtspējīgus produktus, kas atbilst viņu dzīvesveidam. «Tork Xpressnap» var palīdzēt piepildīt šīs cerības, neapdraudot jūsu darbības rādītājus! Izvēlieties sev piemēroto no mūsu plašā 100% otrreizēji pārstrādāto vai FSC sertificēto neapstrādāto šķiedru papildinājumu klāsta.

«Tork Xpressnap»  ir iespējams iegūt no sava izplatītāja

Dariet zināmu, kurš ir vēlamais izplatītājs un kurš «Xpressnap» produkts jūs interesē, un mēs parūpēsimies par visu pārējo.

Sāciet jau tagad

Sazinieties ar mums

Lūdzu, ievadiet savu vārdu
Lūdzu, ievadiet savu uzvārdu
Lūdzu, ievadiet pareizu e-pasta adresi
Rakstiet uzņēmuma nosaukumu
Ievadiet tālruņa numuru
Lūdzu, ievadiet savu ziņojumu
500  
Jums jāapstiprina, ka piekrītat nosacījumiem

Paldies! Jūsu ziņojums ir saņemts, un drīzumā mēs ar jums sazināsimies.

Aizvērt