Roku higiēnas apmācība

Roku higiēnas apmācība

Pienācīga roku higiēna ir uzskatāma par vissvarīgāko metodi, kas palīdz novērst un kontrolēt infekcijas veselības aprūpes iestādēs. Pamatojoties uz PVO 5 roku higiēnas momentiem, mūsu apmācības risinājums dod iespēju jūsu darbiniekiem mācīt un uzlabot situāciju saistībā ar katru no šiem kritiskajiem momentiem – virtuālajā realitātē.
Healthcare segment

Uzlabojiet savu roku higiēnu virtuālajā realitātē

«Tork» VR tīru roku apmācība un izglītošana ir jautra interaktīvā spēle, kas ir īpaši veidota tā, lai roku higiēnas apmācība būtu aizraujoša un iedvesmojoša. Uzņemieties medmāsas vai ārsta lomu, uzlieciet VR austiņas un sāciet jaunu maiņu virtuālajā nodaļā. Daudzās reālās dzīves situācijās jūs praktizēsieties katrā no PVO 5 roku higiēnas momentiem – izmantojot savas rokas. Vai pirmo reizi neizdevās atbilst PVO norādījumiem? Mēģiniet atkal, un drīz jūs lieliski pārzināsiet roku higiēnas standartus – gan virtuālajā, gan reālajā pasaulē.

VR-glasses_800x200.jpg  


Lejupielādējiet lietotni

Viss, kas nepieciešams, ir ar VR saderīgs viedtālrunis, VR galvas tālrunis ar tālvadību vai līdzvērtīga ierīce, lai vadītu spēli, un «Tork» VR apmācības lietotne. Lietotne ir pieejama gan «App Store», gan «Google Play». 
Iphones/IOS ieteicams izmantot: apvienotu VR galvas tālruni (šai ierīcei nav vajadzīga pults, spēles vadīšanai jūs klikšķināsiet uz galvas tālruņa); https://www.amazon.com/Merge-Goggles-Augmented-Adjustable-Comfortable/dp/B015CD6NVE
Android tālruņiem: plašs klāsts VR galvas tālruņu, jāizvēlas atkarībā no tālruņa modeļa. Lieliski darbojas visi – sākot no kartona variantiem un beidzot ar dārgākiem galvas tālruņiem. Svarīgi! Atcerieties, ka spēles vadīšanai ir nepieciešama Bluetooth pults. 
 
Kā lejupielādēt
 
 • Pārliecinieties, ka ir VR brilles, kuras var izmantot ar viedtālruni
 • Lejupielādējiet lietotni tālrunī, izmantojot «App Store» vai «Google Play»
 • Pievienojiet pulti savam tālrunim, izmantojot Bluetooth
 • Palaidiet lietotni un ielieciet viedtālruni savās VR brillēs
 • Noregulējiet un kalibrējiet
 • Ienāciet mūsu virtuālajā pasaulē un izvēlieties, vai vēlaties būt medmāsa vai ārsts
Healthcare segment

Virtuālā realitāte vispusīgākai apmācībai

Virtuālā realitāte padara apmācību ne tikai izklaidējošu un aizraujošu, bet arī ļoti efektīvi palīdz mainīt uzvedību. Saskaņā ar pētījumiem, cilvēki atceras tikai 10% no lasītā, 20% no dzirdētā un 30% no redzētā. Savukārt, veicot vai simulējot kādu darbību, mēs atceramies 90%.
Healthcare segment

Uz jaunākajiem pētījumiem balstīta apmācība

«Tork» VR apmācība ir pamatota uz PVO norādījumiem par roku higiēnu veselības aprūpē. Lai to padarītu par efektīvu uzvedības maiņas līdzekli un uzlabotu atbilstību roku higiēnas norādījumiem, esam izstrādājuši spēli ciešā sadarbībā ar universitātes slimnīcām, uzvedības pētniekiem un citiem speciālistiem.

vr-training-icon-800x500.jpg

Vai zinājāt?

 • 1 no 4 veselības aprūpes darbiniekiem nav pārliecināts par to, ka viņa roku higiēna atbilst norādījumiem.
 • 8 no 10 veselības aprūpes darbiniekiem gribētu saņemt labāku apmācību par roku higiēnu.
 • Pašreizējā apmācība ir pārāk teorētiska, garlaicīga un pasīva.
 • 1 no 2 gribētu saņemt apmācību par roku higiēnu uz faktu un jaunāko pētījumu pamata.
 • Gandrīz 1 no 5 atzīst, ka ir ļoti svarīgi, lai apmācība būtu interaktīva, jautra un interesanta.


  

Sazinieties ar plašāku informāciju!