Roku higiēnas apmācība

Roku higiēnas apmācība

Pamatojoties uz PVO 4 roku higiēnas momentiem aprūpes namos, mūsu apmācības risinājums dod iespēju jums un jūsu darbiniekiem mācīties un uzlaboties saistībā ar šiem kritiskajiem momentiem – virtuālajā realitātē.
Medmāsas izmēģina VR brilles

Uzlabojiet savu roku higiēnu virtuālajā realitātē

Uzlieciet VR austiņas un sāciet jaunu maiņu virtuālajā aprūpes namā. Daudzās reālās dzīves situācijās jūs praktizēsieties PVO 4 momentos roku higiēnas ievērošanai aprūpes namos.

VR-glasses_800x200.jpg  


Lejupielādēt lietotni 

Viss, kas nepieciešams, ir ar VR saderīgs viedtālrunis, VR austiņas ar tālvadību vai līdzvērtīga ierīce, lai vadītu spēli, un aprūpes namiem paredzētā «Tork» VR apmācības lietotne. Lietotne ir pieejama «App Store», «Google Play» un «Oculus Store».
Iphones/IOS ieteicams izmantot: MERGE VR austiņas (šai ierīcei nav vajadzīga pults, spēles vadīšanai jūs klikšķināsiet austiņās); https://www.amazon.com/Merge-Goggles-Augmented-Adjustable-Comfortable/dp/B015CD6NVE
Android tālruņiem: plašs klāsts VR austiņu, jāizvēlas atkarībā no tālruņa modeļa. Viss kartona kastē
 
Kā lejupielādēt:
 
  • Pārliecinieties, ka ir VR brilles, kuras var izmantot ar viedtālruni
  • Lejupielādējiet lietotni tālrunī, izmantojot «App Store» vai «Google Play»
  • Pievienojiet pulti savam tālrunim, izmantojot Bluetooth
  • Palaidiet lietotni, un ielieciet viedtālruni savās VR brillēs
  • Noregulējiet un kalibrējiet
  • Ienāciet mūsu virtuālajā pasaulē 
Medmāsas sapulcē

Virtuālā realitāte vispusīgākai apmācībai

Virtuālā realitāte padara apmācību ne tikai izklaidējošu un aizraujošu, bet arī ļoti efektīvi palīdz mainīt uzvedību. Kā liecina pētījumi, veicot vai simulējot kādu darbību, mēs atceramies 90%.

Uz jaunākajiem pētījumiem balstīta apmācība

Aprūpes namiem paredzētā «Tork» VR apmācība «Tīras rokas» pamatojas uz PVO norādījumiem par roku higiēnu aprūpes namos. Lai to padarītu par efektīvu uzvedības maiņas līdzekli un uzlabotu roku higiēnas ievērošanu, esam izstrādājuši apmācību ciešā sadarbībā ar aprūpes namiem, uzvedības pētniekiem un citiem speciālistiem.