Nodrošiniet pienācīgu higiēnu, izmantojot «Tork» apmācību un izglītošanu

Nodrošiniet pienācīgu higiēnu, izmantojot «Tork» apmācību un izglītošanu

Uzziniet, kā pareizi uzkopt un tīrīt pacientu telpu, izmantojot interaktīvo apmācību.

«Tork» interaktīvā apmācība «Tīra slimnīca»

«Tork» interaktīvā apmācība «Tīra slimnīca» ir tiešsaistes interaktīvā apmācība, kuras mērķis ir pacientu telpu uzkopšanai un tīrīšanai paredzēto apmācības procesu padarīt aizraujošu un efektīvu. Mācības palīdz nodrošināt, ka apkopēji veic savus pienākumus saskaņā ar ieteikumiem, kā arī ļauj pārbaudīt viņu prasmes. 


Par «Tork» interaktīvo apmācību «Tīra slimnīca»:

Māciet pareizas darbības, kā uzkopt un tīrīt pacientu telpu. Jūs varat pielāgot savu variantu, ņemot vērā slimnīcā vai valstī piemērojamos norādījumus. Piekļūstiet pielāgotam variantam, izvēlnes augšējā labajā stūrī izvēloties «Uzlaboti iestatījumi». Izvēlieties nosaukumu savam variantam. Izmantojiet vilkšanas un nomešanas funkciju, lai rediģētu apmācības darbības un uzdevumus. Saglabājiet apmācību un koplietojiet to ar darbiniekiem. 


  • Iekļauj atbrīvotas telpas uzkopšanu un tīrīšanu un aizņemtas telpas ikdienas uzkopšanu un tīrīšanu
  • Apgūstiet un pārbaudiet zināšanas par bieži aizskaramām virsmām
  • Sniedz ieteikumus un paņēmienus un uzkopšanas un tīrīšanas stratēģijas
  • Pieejama vairākās valodās
 
 
 

 

Pieejams standarta un pielāgots variants ar ieteikumiem vairākās valodās. Galddators vai klēpjdators sniedz optimālu lietotāja pieredzi.


Vai vēlaties uzzināt vairāk par to, kā mācīt darbiniekiem, kas darāms, lai apkarotu patogēnus, un kādi ir galvenie faktori sekmīgas virsmas tīrīšanas nodrošināšanai? Un iegūt padomu par to, kā mācīt darbiniekus, izmantojot «Tork» interaktīvo apmācību «Tīra slimnīca»? Lejupielādējiet mūsu mācību prezentāciju «Instruktora apmācība». 

Pārbaudiet zināšanas un lejupielādējiet savu diplomu