M3-Kitchen-Reflex2018_orginal.jpg

Virtuve

Higiēniska un tīra jūsu virtuves, restorāna, bāra vai kafejnīcas uzturēšana ir vienkāršāka ar šim darbam paredzētajiem tīrītājiem un salvetēm. Sākot no slacīšanas ēkas priekšpusē līdz pat tīrīšanai iekšienē mūsu mērķtiecīgi izstrādātie tīrītāji un salvetes var palīdzēt jums ar pārliecību tikt galā ar jebkuru uzdevumu.

Slaucīšanas materiāli


Rekomendētie produkti

Dienas gaitā ir nepieciešams veikt apkopi, piemēram, noslaucīt ūdeni, eļļu, taukus un ēdiena pārpalikumus – un, protams, veikt roku slaucīšanu. Tork slaucīšanas papīrs «Plus» ir daudzfunkcionāls papīrs, kas lieliski piemērots šķidrumu saslaucīšanai un roku slaucīšanai.

«Tork» centra padeves dozators

«Tork» centra padeves...

Prece : 659000

«Tork Plus» papīrs slaucīšanai

«Tork Plus» papīrs sl...

Prece : 101250

Drānas


Rekomendētie produkti

Paātriniet iekšējos tīrīšanas uzdevumus ar mūsu «Tork» īpaši izturīgajām tīrīšanas drānām. Šīs biezās, ļoti uzsūcošās drānas ir apstiprinātas saskarei ar pārtiku un lieliski piemērotas virtuves aprīkojuma tīrīšanai un taukvielu saslaucīšanai. Tās izgatavotas ar mūsu «exelCLEAN™» patentēto putu vērpšanas tehnoloģiju, kas ļaus jums ātrāk iegūt profesionālu rezultātu. Lai samazinātu atkritumus, izmantojiet mūsu «Tork» salocīto drāniņu dozatoru. Tā dozēšana pa vienai vienā reizē palīdz uzlabot higiēnu un arī kontrolēt patēriņu. 

«Tork» salocītu salvešu/drānu dozators

«Tork» salocītu salve...

Prece : 654000

«Tork» augstas izturības tīrīšanas drāna

«Tork» augstas izturī...

Prece : 530178