Seši studenti auditorijā sarunājas

Studentu pieredze un ilgtspēja studentu pilsētiņā

Studentu cerības saistībā ar studentu pilsētiņas vidi izvirza augstas prasības objekta apsaimniekotājam. Rakstos tālāk varat lasīt vairāk par ilgtspēju un studentu pieredzi. 

 

Arvien vairāk pieaug prasības un cerības attiecībā uz augstu higiēnas līmeni intensīvi izmantojamās vietās, piemēram, augstskolās. Studenti vēlas, lai tiktu nodrošināta tīra, veselīga un labi funkcionējoša vieta, kurā mācīties, strādāt un biedroties. Viņu pieredzi par studentu pilsētiņas pievilcību kopumā ietekmē augstskolas telpu, bet jo īpaši tualetes telpu, tīrība un standarts. Vairākums studentu atzīst, ka slikta pieredze tualetes telpās viņiem rada negatīvu viedokli par mācību iestādi.*


Tāpat augstskolās svarīgs kļūst ilgtspējas temats. Patiesībā pētījumā tika atklāts, ka 94 % potenciālo starptautisko studentu uzskata, ka augstskolas varētu darīt vairāk, lai būtu ekoloģiskā ziņā ilgtspējīgas.* Tas nozīmē, ka ilgtspējas iniciatīvas studentu pilsētiņas vidē tagad ir svarīgākas nekā agrāk. 


Studentu cerības saistībā ar higiēnu un ilgtspēju izvirza augstas prasības objekta apsaimniekotājam. Studentu pilsētiņas ir plašas teritorijas ar lielu un svārstīgu cilvēku plūsmu, tāpēc var būt sarežģīti tās uzturēt un apkalpot. Lai izpildītu pieaugušās prasības saistībā ar higiēnu, tīrību un atbildību vides jomā, ir nepieciešams pastāvīgi paaugstināt darba efektivitāti. Paveikt vairāk ar mazākiem vai tādiem pašiem resursiem ir vēl svarīgāk – tas nozīmē, ka ir vitāli svarīgi atrast risinājumus, kas darbiniekiem ietaupa laiku un pūles. 


3 padomi, kā uzlabot tīrību un ilgtspēju studentu tualetes telpās.

Pētījumi liecina, ka

tork_highereducation_student_800x500.jpg  


3 ieteikumi, kā uzlabot tīrību un ilgtspēju studentu tualetes telpās

Slikta higiēna tualetes telpās ietekmē studentu vispārējo iespaidu par studentu pilsētiņu. Vai vēlaties piepildīt viņu cerības? Nodrošiniet, lai uz grīdas nebūtu atkritumu vai papīra, virsmas tiktu tīrītas un ziepes un papīra dvieļi vienmēr tiktu papildināti. Lai visā objektā uzturētu svaigumu un tīrību un studenti iegūtu pozitīvu pieredzi, daži faktori būs svarīgi:
Tork PeakServe Recessed
Galvenie ieteikumi

Higiēna un liela ietilpība

Papīra dvieļu beigšanās negatīvi ietekmē tualetes telpā gūto pieredzi. Nemaz jau nerunājot par neērtībām, tas ietekmē arī roku higiēnu, un tas savukārt palielina piesārņojuma risku. Pārliecinieties, ka dozatoros var ievietot pietiekamu daudzumu papīra dvieļu, lai pietiktu eksāmenu, pārtraukumu un sabiedrisko pasākumu laikā.
«Tork PeakServe» papīra dvieļi
2. ieteikums

Samaziniet atkritumus

Papīra dvieļu izmantošanas samazināšana ir pozitīvi vērtējama vairāku iemeslu dēļ. Bez izmaksu ietaupīšanas aspektiem tam ir būtiska ietekme uz vidi. Mazāks dvieļu patēriņš ietekmē to, cik daudz reižu atkritumu tvertnes tiek iztukšotas. Ar atkritumu samazināšanas risinājumiem, piemēram, viena papīra dvieļa dozēšanu, ir iespējams studentiem uzlabot tiklab tīrības, kā arī ilgtspējas pieredzi.
Tork SmartOne
3. ieteikums

Paātriniet apmeklētāju plūsmu un izbrīvējiet laiku

Uzlabojiet studentu pieredzi, samazinot laiku, kas viņiem jāpavada tualetes telpās. Palīdziet viņiem izvairīties no stāvēšanas rindā – lai varētu izmantot tualeti un nosusināt rokas bez gaidīšanas. Uzlabojiet apmeklētāju plūsmu ar dozatoriem, kas samazina apkalpošanas laiku un atkritumus, kam krājumi nebeidzas tik bieži un kas nepiepilda atkritumu tvertnes tik ātri. Ko vēl labu var pieminēt? Apkopējiem nav jāapmeklē tualetes telpas tik bieži un nav jānobloķē to pieejamība.

«Tork PeakServe Continuous» papīra dvieļu sistēma

«Tork PeakServe®» piedāvā vislielāko papīra dvieļu ietilpību tirgū ar dozatoriem, ko var papildināt jebkurā laikā un kas palīdz novērst papīra dvieļu beigšanos un izbrīvēt laiku uzkopšanai. Ātrāka dozēšana paātrina tualetes telpas apmeklētāju plūsmu, savukārt kompaktie papildinājumi ietaupa vietu. Tagad esam pievienojuši «Tork PeakServe Mini» mazākām telpām un «Tork PeakServe» adapterus iebūvētiem korpusiem – tā visā objektā var izmantot viena veida sistēmu ar viena tipa papildinājumu.
 
Vai vēlaties sagatavoties šiem kritiskajiem brīžiem ar «Tork PeakServe»? Reģistrējieties bezmaksas demonstrācijai

Produktu ieteikumi