Gekås-Ullared_800x500.jpg


Labāki pārdošanas rādītāji ar labāku pieredzi tualetes telpās

Labāka tualetes telpa nodrošina labākus pārdošanas rādītājus. «Tork PeakServe» dod iespēju radīt vislabāko pieredzi pircējiem, palielinot apmierinātību un naudas izdošanu un tajā pašā laikā mazinot spriedzi un vilšanos apkopējiem. Paskatieties, kā «Tork PeakServe®» palīdz apkopējiem Ullarēdas veikalā «Gekås» uzturēt tualetes telpas visaugstākajā līmenī 5000 pircēju ik dienas.


Māksla papildināt papīra dvieļus pieciem miljoniem apmeklētāju

Katrā valstī ir savi galvienie tūristu piesaistes objekti. Francijā tā ir Luvra. Itālijā – Svētā Pētera bazilika. Zviedrijā ir veikals Hallandes mežos. Tā kā «Gekås» Ullarēdā katru gadu apmeklē gandrīz pieci miljoni cilvēku, šis veikals nepārprotami bija labākā izvēle jaunās, novatoriskās papīra dvieļu sistēmas «Tork PeakServe®» eksperimentālajam pētījumam.

 

Veikals, kas 1967. gadā tika atvērts ārpilsētas savrupnama pirmajā stāvā, tagad ir kļuvis par universālveikalu, kura platība līdzinās pieciem futbola laukumiem. Meklējot izdevīgākos piedāvājumus, 2016. gadā veikalu apmeklēja 4,8 miljoni cilvēku. Katrs pircējs veikalā vidēji pavada 4 stundas un 43 minūtes, un šajā laikā lielākā daļa pircēju vairākas reizes apmeklē kādu no 115 tualetēm. 

 

«Pašlaik par tīrību veikalā «Gekås» rūpējas 35–40 darbinieki, tomēr reizēm var izjust milzīgu spriedzi,» stāsta Ulrika Kertu, objekta pārvaldniece no uzņēmuma «Sodexo», kas rūpējas par visiem «Gekås» uzkopšanas un tīrīšanas darbiem. «Katrā universālveikala tualetē uzkopšana tiek veikta vismaz trīs reizes dienā, turklāt daudzās pat vēl biežāk. Tomēr gandrīz nav iespējams nodrošināt papīra dvieļu papildināšanu, jo apmeklētāju ir tik daudz, ka apkopējiem ir jāgaida rindā, lai varētu iekļūt tualetē un to iztīrīt. Papīra dvieļiem vienmēr jābūt pieejamiem, un tas mūsu darbiniekiem rada lielu spriedzi.»


«Tork PeakServe» izmēģinājums

2016. gada decembrī septiņi «Tork Xpress® Multifold» dvieļu dozatori tika nomainīti ar jauno «Tork PeakServe® Continuous®» papīra dvieļu sistēmu.


«Mēs izvēlējāmies tos uzstādīt restorānu zonas tualetēs,» stāsta Ulrika Kertu. «Te vienmēr ir ārkārtīgi daudz apmeklētāju, un tieši šajā vietā mēs varējām pārbaudīt sistēmas darbību maksimālas slodzes apstākļos.» 


Pēc gandrīz pusgadu ilgas testēšanas jaunā sistēma saņem visaugstāko novērtējumu. «Šī sistēma ir nepārspējama! Tieši tas, kas mums bija vajadzīgs.» 


Pilnīgi jaunā papīra dvieļu sistēma «Tork PeakServe», kurā tiek izmantoti jauna tipa papīra dvieļi, apvieno īpaši lielu ietilpību ar unikālu, ātru un nepārtrauktu dozēšanu. Jaunie dvieļi ir saspiesti, tāpēc dozatorā var ievietot pat par 250 procentiem vairāk dvieļu, salīdzinot ar pašreizējām papīra dvieļu sistēmām.


«Tas būtiski maina visu. Mums pilnīgi noteikti vairs nav tik bieži jāpapildina papīra dvieļi. Tas, ka dvieļi ir saspiesti, nozīmē ne vien to, ka ikvienā dozatorā var ievietot vairāk nekā 100 dvieļu, bet arī to, ka tie aizņem daudz mazāk vietas noliktavā un apkopēju ratiņos,» saka Ulrika Kertu.


Ātra papildināšana

«Tork PeakServe» uz pusi saīsina papildināšanas laiku, turklāt dvieļus var papildināt jebkurā laikā. Pakas tiek ievietotas no apakšas, bet dvieļi tiek padoti no augšpuses; sistēma darbojas vienmērīgi, un ir jāpieliek minimāls spēks, lai izvilktu dvieli.

 

Svarīgi klientu apmierinātībai 

Nesen veikts pētījums* parādīja, ka netīras un pārpildītas tualetes telpas ir viesu lielākā problēma intensīvi izmantojamās vietās. 71% šādu intensīvi ekspluatējamu tualetes telpu apmeklētāju ir bijusi negatīva pieredze. Tas var ietekmēt biznesu, jo divi no pieciem aptaujātajiem, kuriem ir bijusi negatīva pieredze, par to ir pastāstījuši saviem draugiem. Domājot par daudzajiem apmeklētājiem, Hokans Pētersons, tirdzniecības pārstāvis uzņēmumā «Ahnviks», kas pašlaik piegādā higiēnas preces veikalam «Gekås», gaida «Tork PeakServe» laišanu tirgū. «Sistēma «Tork PeakServe» piedāvā kaut ko vēl nebijušu, un mēs tajā saskatām lielu potenciālu. Tagad, kad esam redzējuši šīs sistēmas priekšrocības praksē, ir skaidrs, ka sistēma atbilst plaši apmeklētu vietu vajadzībām. Mēs ar nepacietību gaidām, kad varēsim šo sistēmu iekļaut savā preču klāstā.»
 
* Datu pamatā ir IPSOS veiktā aptauja Amerikas Savienotajās Valstīs, Lielbritānijā, Vācijā, Francijā, Polijā un Zviedrijā. Aptaujā piedalījās 3000 cilvēku, kas bija apmeklējuši intensīvi ekspluatējamas tualetes telpas pēdējo 9 mēnešu laikā.
«Šī sistēma ir parādījusies īstajā laikā. Mēs vēlamies «Tork PeakServe» izmantot visā universālveikalā. Tā atvieglo mūsu darbu. Daudzi nepievērš uzmanību papīra dvieļiem, bet mums tas ir svarīgi.»
Ulrika Kerttu, Objekta pārvaldniece, «Sodexo»