Smurfit-Kappa_800x500.jpg 


Centieni paaugstināt darba ražīgumu un darbinieku labklājību

Lielāka tualetes telpas ietilpība rada labāku iespaidu, paaugstina higiēnas standartus un novērš sastrēgumus, uzlabojot darbinieku plūsmu. Tā tiek parādītas rūpes par darbiniekiem, viņi kļūst motivētāki un darba ražīgums paaugstinās. Uzņēmums «Smurfit Kappa», vadošais papīra iepakojuma nodrošinātājs pasaulē, izmēģināja «Tork PeakServe», lai pārliecinātos, ka tas spēj apmierināt 100 maiņās strādājošo darbinieku vajadzības. Lasiet, ko komandas pārstāvji saka pēc šīs papīra dvieļu dozēšanas sistēmas izmēģināšanas.


«Tork PeakServe®» uz pusi ir samazinājis dozatoru papildināšanas laiku uzņēmumā «Smurfit Kappa»


«Smurfit Kappa», kas strādā 21 valstī Eiropā un 12 valstīs Amerikā, ir viens no vadošajiem papīra iepakojuma nodrošinātājiem pasaulē. Lai tīrīšanas un uzkopšanas procesu vadītu iespējami efektīvi, «Smurfit Kappa» Veterbijas uzņēmumā (Inspirepac) piekrita izmēģināt dažādus «Tork» produktus, tostarp «Tork PeakServe®» un «Tork» vidēja izmēra bezserdeņa tualetes papīra ruļļu sistēmu.

 

Uzņēmumā «Smurfit Kappa» izmantotie dozatori radīja papildu darbu apkopējiem, jo pastāvīgi vajadzēja pārbaudīt situāciju tualetes telpās. Tā kā uzņēmumā 3 maiņās strādā vairāk nekā 100 darbinieku, apkopējiem vajadzēja savākt uz grīdas nomesto papīru un kartona serdeņus un regulāri papildināt dozatorus. Bija skaidrs, ka vajadzēja atrast tādu dozatora risinājumu, ko varētu izmantot visā objektā un kas atbilstu apkopēju vajadzībām un viņu darba laikam. 

 

Pēc iepazīšanās ar uzņēmumu «Tork» pārstāvis ieteica «Smurfit Kappa» pāriet uz «Tork PeakServe» pastāvīgās papīra dvieļu padeves sistēmu un «Tork» bezserdeņa vidēja izmēra tualetes papīra ruļļu sistēmu.

 

«Tork PeakServe» var ietilpt par 250 % vairāk papīra dvieļu nekā standarta papīra dvieļu sistēmā, uzlabojot tualetes telpas apmeklētāju plūsmu. Tas nozīmē, ka darbinieki vairāk laika pavada savās darba vietās ražotnē, nevis gaida rindā tualetes telpā. Saspiestie papildinājumi ir ātri ievietojami jebkurā laikā, viegli glabājami un transportējami, tāpēc apkopēji pilnībā var pievērsties uzkopšanai, nevis dozatoru papildināšanai. Patentētā pastāvīgās papīra dvieļu padeves sistēma nodrošina vienmēr vienmērīgu un vieglu dvieļa paņemšanu.

 

Tika ieteikta «Tork» bezserdeņa vidēja izmēra tualetes papīra ruļļu sistēma, jo tā samazina atkritumu daudzumu, turklāt tai ir mazāk iepakojuma atkritumu un dozatoru papildināšanu var veikt ātrāk. Nav serdeņu vai iesaiņojamā materiāla, kas jāizmet. Papīrs ir stingri uztīts, padarot ruļļus kompaktākus, tādēļ tos var izmantot 5 reizes ilgāk nekā parastos tualetes papīra ruļļus. Tā ir iegūts lielāks papīra daudzums, augstāks ražīgums un ilgtspējīgāks produkts.

 

Izvēloties «Tork» bezserdeņa vidēja izmēra tualetes papīra ruļļu sistēmu, «Smurfit Kappa» spēj sasniegt savus ilgtspējības mērķus, kā arī izbrīvēt laiku apkopējiem tādu uzdevumu pildīšanai, kam ir augstāka pievienotā vērtība. Tagad apkopējiem jāpārbauda tualetes telpas katru otro dienu, nevis 2 vai 3 reizes dienā.