Līdzekļi, kas palīdz uzlabot roku higiēnu un virsmas tīrīšanu

Šī pandēmija ir globāla krīze, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai veselības aprūpes iestādes pirmās saņemtu roku dezinfekcijas līdzekļus. Tomēr, kamēr vien ir pieejams ūdens un ziepes, roku mazgāšana ir ieteicamā izvēle, lai izsargātos no saslimšanas un nodrošinātu roku tīrību.

Roku mazgāšana salīdzinājumā ar roku dezinficēšanu

Rūpes par to, lai rokas būtu tīras, ir vienkāršākais paņēmiens, kas samazina inficēšanās risku, jūsu un citu labā. Kopumā gan regulāra roku mazgāšana, gan roku dezinfekcijas līdzekļa lietošana, ja to dara pareizi, ir ļoti efektīvi paņēmieni, kas iznīcina vairākumu mikrobu un patogēnu. Tomēr pašreizējās COVDID-19 pandēmijas dēļ veselības aprūpes segmenti visā pasaulē izjūt, ka netiek piegādāts pietiekams daudzums roku dezinfekcijas līdzekļu. 

Roku higiēna ir viens no labākajiem infekcijas izplatības novēršanas līdzekļiem. Noskatieties video, kurā biofizikas zinātņu doktore Karolīne Berlanda dalās ar pieciem padomiem, kā pareizi mazgāt rokas, lai pasargātu sevi un cilvēkus, par kuriem jūs rūpējaties.

Kā samazināt infekciju risku

Lai gan COVID-19 ir jauns vīruss, ir apstiprināts, ka vīruss iekļūst organismā caur acīm, degunu un/vai muti, tāpēc, lai samazinātu inficēšanās risku:

Disclaimer

The method used is a modified version of industry-standard method (EN1499), tested with E.coli. using Tork Mild Soap refill art. 420501 and Tork PeakServe refill art 100589.