Tuvāk klientiem

Tuvāk klientiem

Atziņas, iedvesma un padomi, lai palīdzētu restorāniem pāriet uz nākamo līmeni.

Pārejiet uz jauno normālo situāciju

Tas ir bijis sarežģīts laiks restorānu nozarei, un šī jaunā normālā situācija radīs jaunas prasības un pienākumus, tomēr vienlaicīgi pavērs arī jaunas iespējas. Ar visā pasaulē gūtu pieredzi viesmīlības nozarē un pilnu piedāvājumu virtuves, ēdināšanas un tualetes zonām mēs sniegsim atbalstu, lai izveidotu neaizmirstamu un drošu pieredzi, kas palīdzēs iegūt apmeklētāju uzticību 
  
Šeit jūs atradīsiet iedvesmojošu informāciju par to, kā izveidot drošu vidi jums, darbiniekiem un apmeklētājiem, kā arī ieteikumus, kā pielāgot uzņēmējdarbību jaunajai normālajai situācijai. 
 
Ja meklējat ieteikumus un palīdzību, lai uzturētu augstu higiēnas līmeni un pārtikas nekaitīgumu restorānā. Jūs tos atradīsiet «Tork Clean Care» ēdināšanas pakalpojumi. 

Lejupielādējiet mūsu pārskatus, kas sagatavoti ar mērķi palīdzēt radīt drošu pieredzi restorānu nozarē

Patlaban restorāni visiem līdzekļiem pūlas atgriezties pie darba ar jauniem un novatoriskiem viedrisinājumiem, kas ir droši apmeklētājiem. Mēs ticam, ka nākotnē restorānu nozarē būs vēl vairāk digitālo risinājumu, piemēram, bezskāriena maksājuma sistēmas, ēdienkartes un pasūtījumu nodošanas lietotnes. Tāpat aizvien pieaug tendence piedāvāt ēdienus līdzņemšanai, un, šķiet, tā turpināsies. Mūsu pārskatos jūs atradīsiet padomus un atbalstu, kas palīdzēs pāriet uz jauno normālo situāciju un vairot apmeklētāju uzticību.

Lejupielādējiet, lai lietotu savā restorānā

Šeit atradīsiet vadlīnijas darbiniekiem par to, kā izveidot visiem drošu vidi. Tāpat atradīsiet plakātu ar informāciju apmeklētājiem, tādējādi viņi jutīsies droši, ieturot maltīti jūsu restorānā.

Saņemiet bezmaksas konsultāciju!

Saistītie produkti