Tork Workflow

Tork Workflow

Nosakiet prioritāti efektivitātei un sasniedziet savus mērķus

Rūpniecības vidē, piemēram, ražošanā, 9 darbinieki no 10 uzskata, ka kvalitatīvi līdzekļi, proti, slaucīšanai un tīrīšanai paredzētie izstrādājumi, veicina darba ražīgumu un pat prieku*. Tomēr organizācijām, kas izmanto slaucīšanas materiālus, to neparocīga glabāšana un novietošana kaut kur citur, nevis lietošanas vietā, var mazināt darba efektivitāti lieku kustību, inventāra un pārmērīga patēriņa dēļ.

 

Parādīsim, kāpēc pāreja uz «Tork» produktiem var palīdzēt sasniegt mērķus un izveidot drošāku un efektīvāku uzņēmumu.  «Tork Workflow» pievērš uzmanību četrām prioritātes jomām, un tās ir:


  • Produktivitāte
  • Atkritumi
  • Darbinieku un klientu apmierinātība
  • Vide, veselība un drošība

Efektīvas darba vietas nodrošināšana – saskaņā ar LEAN un 5S.

 

Zināt, kur veikt uzlabojumus: ražošana

«Tork Workflow» ir papildu pakalpojums, kas dod iespēju veikt apkopes un darba vietas efektivitātes revīziju ar viena mūsu nozares speciālista palīdzību. 60 minūšu sesija – virtuāli vai personiski – sniedz vispusīgu ieskatu uzņēmuma darbībā un, pamatojoties uz 5S principiem, piedāvā ieteikumus, kā sasniegt mērķus, veicināt darba vietas efektivitāti un samazināt izmaksas. «Workflow» ziņojums ietver arī konkrētajām vajadzībām vispiemērotāko «Tork» produktu bezmaksas izmēģināšanas ieteikumu.


  • Bezmaksas pakalpojums
  • Nav nepieciešams pirkums
  • Pēc mūsu novērtējuma ir pieejama bezmaksas izmēģināšana

Equipped to Improve

Katra operatora ikdienas darbā dabiskai sastāvdaļai vajadzētu būt iekārtu pārbaudei un informēšanai par traucējumiem, pirms tie ir kļuvuši par problēmām. Lai tas darbotos, nepieciešams gādāt, lai aprīkojums būtu tīrs. «Tork Performance» dozatori un tīrīšanas salvetes pamatojas uz 5S principiem, un līdzekļi regulārai tīrīšanai tiek novietoti tieši tur, kur tie ir vajadzīgi, – pie automatizētajām darba vietām.

Atsauces

*2018. gada oktobrī «Tork» veikta aptauja par ražošanā strādājošo labklājības nodrošināšanu.