Tualetes telpa

Tualetes telpa

«Tork» higiēnas komplekts birojiem palīdz paaugstināt darbavietas labklājību ikvienā objekta daļā, arī tualetes telpās. Rezervējiet konsultāciju par higiēnu, lai palīdzētu noteikt visoptimālāko risinājumu.

Produkti un pakalpojumi tualetes telpām

Tualetes telpās ir ļoti svarīgi nodrošināt kvalitāti un higiēnas produktu pieejamību. Un tagad tas ir absolūti nepieciešami. Lietojamo izstrādājumu beigšanās vairs nav pieņemama.


«Tork» higiēnas komplekts birojiem uzlabo uzkopšanas un tīrīšanas efektivitāti, piedāvājot lielas ietilpības higiēnas risinājumus, kas retāk jāpārbauda un ko apkopēji var viegli papildināt un apkalpot. Ietaupīto laiku var izmantot, lai uzlabotu uzkopšanas un tīrīšanas kvalitāti citās objekta vietās. Komplekts ietver arī «Tork PaperCircle», pasaulē pirmo lietotu papīra dvieļu pārstrādes pakalpojumu. Tas palīdz uzņēmumam iekļauties apritē, lietotos papīra dvieļus atgriežot ciklā kā jaunus papīra izstrādājumus. 

 

Rezervējiet konsultāciju par higiēnu

Identificējiet higiēnas uzlabojumu iespējas un saņemiet ieteikumus savam birojam.

Atsauces

1. Pamatojas uz 2017. gadā «Essity» veikto un IVL, Zviedrijas Vides pētniecības institūta, pārbaudīto aprites cikla izvērtējumu Eiropai, kur ir ņemti vērā izslēgtie procesi