Visa biroju ēka

Visa biroju ēka

«Tork» higiēnas komplekts birojiem palīdz paaugstināt darbavietas labklājību visā biroju ēkā. Rezervējiet konsultāciju par higiēnu, lai palīdzētu noteikt visoptimālāko risinājumu.

Produkti un pakalpojumi visai biroju ēkai

Vai vēlaties nodrošināt veselīgu darba vidi visās biroja vietās? «Tork» higiēnas komplekts birojiem piedāvā virkni praktisku risinājumu, kas palīdz uzlabot biroja higiēnu visā objektā. Apkopējiem tas iekļauj izsmidzināmu virsmu dezinfekcijas līdzekli, atkārtoti lietojamas tīrīšanas drānas un pārnesamus slaucīšanas papīra dozatorus.


«Tork» higiēnas komplekts birojiem iekļauj arī «Tork Vision Uzkopšana» – pasaules vadošo objektu pārvaldības programmatūru uz datiem balstītai uzkopšanai. Reāllaika dati ļauj apkopējiem veikt uzkopšanu un tīrīšanu vajadzīgajā laikā un vietā. Tas ir vislabākais risinājums, lai garantētu augstāko tīrīšanas kvalitātes un higiēnas līmeni, nepasliktinot efektivitāti. 

 
 

 

Rezervējiet konsultāciju par higiēnu

Identificējiet higiēnas uzlabojumu iespējas un saņemiet ieteikumus savam birojam.

Atsauces

*Lietojiet biocīdu produktus, ievērojot drošas lietošanas prasības. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un produkta informāciju.