Sekojiet jaunākajām tendencēm  
 
 
 
 
   
 
 
 

Jaunākās galda klājuma tendences

 
 
  Stila studijas «byMildred» stiliste un dekoratore Helēna Štrausa dalās ieteikumos par jaunākajām galda klājuma veidošanas tendencēm. «Jūs varat sagaidīt, ka būs vairāk krāsu un daudz dabisko materiālu» – «Galda klājumam jābūt tādam, lai viesim rastos priekšstats par to, kas tiks pasniegts, un vienla ...

[ Ieteikumi galda klājumam ] Ieteikumi galda klājumam

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Ko tualetes telpa liecina par jūsu uzņēmumu?  
 
  Vai zinājāt, ka tīra un svaiga restorāna tualete ir svarīgāka par patīkamu klientu apkalpošanu vai iespaidīgu ēdienu pasniegšanu? Jaunā SCA un globālā zīmola «Tork» aptauja Lielbritānijā liecina, ka zems higiēnas līmenis tualetē patiesībā var ļoti negatīvi ietekmēt uzņēmējdarbību.

[ Uzlabojiet klientu iespaidu ] Uzlabojiet klientu iespaidu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 

Viesnīcas rekonstrukcija ar teātra akcentu

 
 
  Ar savu lielisko atrašanās vietu Oslo fjorda tuvumā viesnīca «Thon Hotel Opera» piedāvā saviem viesiem brīnišķīgu jūras panorāmu. Pēc daudziem liela noslogojuma gadiem viesnīcai bija nepieciešama rekonstrukcija. Kā pielāgot jauno interjera dizainu pasakainajai apkārtnei?

[ Enerģijas lādiņš viesiem ] Enerģijas lādiņš viesiem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Abonējiet mūsu HoReCa paredzēto biļetenu  
 
  Abonējiet, lai regulāri saņemtu jaunākās ziņas par «Tork». Jaunumi par produktiem un iedvesmojošas tēmas visiem, kas strādā viesnīcās un restorānos.

[ Pievienojieties tagad! ] Pievienojieties tagad!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2016 SCA