«Smurfit Kappa»

Centieni paaugstināt darba ražīgumu un darbinieku labklājību

Uzņēmums «Smurfit Kappa», vadošais papīra iepakojuma nodrošinātājs pasaulē, izmēģināja «Tork PeakServe», lai pārliecinātos, ka tas spēj apmierināt 100 maiņās strādājošo darbinieku vajadzības. Lasiet, ko komandas pārstāvji saka pēc šīs papīra dvieļu dozēšanas sistēmas izmēģināšanas.

«Tork PeakServe®» ļauj uz pusi samazināt dozatoru papildināšanas laiku uzņēmumā «Smurfit Kappa»

«Smurfit Kappa», kas strādā 21 valstī Eiropā un 12 valstīs Amerikā, ir viens no vadošajiem papīra iepakojuma nodrošinātājiem pasaulē. Lai tīrīšanas un uzkopšanas procesu vadītu iespējami efektīvi, «Smurfit Kappa» Veterbijas uzņēmumā (Inspirepac) piekrita izmēģināt dažādus «Tork» produktus, tostarp «Tork PeakServe®» un «Tork» vidēja izmēra bezserdeņa tualetes papīra ruļļu sistēmu.
 
«Smurfit Kappa» izmantotie dozatori radīja papildu darbu apkopējiem, jo pastāvīgi vajadzēja pārbaudīt situāciju tualetes telpās. Tā kā uzņēmumā 3 maiņās strādā vairāk nekā 100 darbinieku, apkopējiem vajadzēja savākt uz grīdas nomesto papīru un kartona serdeņus un regulāri papildināt dozatorus. Bija skaidrs, ka vajadzēja atrast tādu dozatora risinājumu, ko varētu izmantot visā objektā un kas atbilstu apkopēju vajadzībām un viņu darba laikam. 
 
Pēc iepazīšanās ar uzņēmumu «Tork» pārstāvis ieteica «Smurfit Kappa» pāriet uz «Tork PeakServe» pastāvīgās papīra dvieļu padeves sistēmu un «Tork» bezserdeņa vidēja izmēra tualetes papīra ruļļu sistēmu.
 
«Tork PeakServe» var ietilpt par 250% vairāk papīra dvieļu nekā standarta papīra dvieļu sistēmā, uzlabojot apmeklētāju plūsmu. Tas nozīmē, ka darbinieki vairāk laika pavada savās darba vietās ražotnē, nevis gaida rindā tualetes telpā. Saspiestie papildinājumi ir ātri ievietojami jebkurā laikā, viegli glabājami un transportējami, tāpēc apkopēji pilnībā var pievērsties uzkopšanai, nevis dozatoru papildināšanai. Patentētā pastāvīgās papīra dvieļu padeves sistēma nodrošina vienmēr vienmērīgu un vieglu dvieļa paņemšanu.
 
«Tork» bezserdeņa vidēja izmēra tualetes papīra ruļļu sistēma tika ieteikta, jo tā samazina atkritumu daudzumu, turklāt tai ir mazāk iepakojuma atkritumu un dozatoru papildināšanu var veikt ātrāk. Nav serdeņu vai iesaiņojamā materiāla, kas jāizmet. Papīrs ir stingri uztīts, padarot ruļļus kompaktākus, tādēļ tos var izmantot 5 reizes ilgāk nekā parastos tualetes papīra ruļļus. Tā ir iegūts lielāks papīra daudzums, augstāks ražīgums un ilgtspējīgāks produkts.
 
Izvēloties «Tork» bezserdeņa vidēja izmēra tualetes papīra ruļļu sistēmu, «Smurfit Kappa» spēj sasniegt savus ilgtspējības mērķus, kā arī izbrīvēt laiku apkopējiem tādu uzdevumu pildīšanai, kam ir augstāka pievienotā vērtība. Tagad apkopējiem jāpārbauda tualetes telpas katru otro dienu, nevis 2 vai 3 reizes dienā.

«Sistēma «Tork PeakServe»® ir uzlabojusi mūsu tualešu izskatu. Tagad ir mazāk nekārtības un atkritumu, un mazāk laika jāvelta dozatoru papildināšanai.»

Lī Volheds

Koordinators tehniskajos jautājumos, «Smurfit Kappa»

Sazinies ar mums

Uzziniet, kā pāreja uz papīra dvieļu dozēšanu var palīdzēt uzlabot tualetes telpu apmeklētāju iespaidu.

Sazinieties ar mums tieši pa tālruni:

+371 29141799 & +371 29273368

Bezmaksas izmēģināšana

Reģistrējieties «Tork PeakServe» bezmaksas izmēģināšanai®

Sazinieties ar mums, lai vienotos par bezmaksas izmēģinājumu un uzzinātu, kā «Tork PeakServe»® var uzlabot iespaidu tualetes telpām ar lielu apmeklētāju skaitu.

Lūdzu, ievadiet savu vārdu
Lūdzu, ievadiet savu uzvārdu
Lūdzu, ievadiet pareizu e-pasta adresi
Ievadiet tālruņa numuru
Lūdzu, izvēlieties savu darbības nozari
Lūdzu, izvēlieties savu amata lomu
Rakstiet uzņēmuma nosaukumu
Lūdzu, ievadiet adresi
Lūdzu, ievadiet pasta indeksu
Lūdzu, ievadiet pilsētu
Šajā veidlapā tiek prasīts norādīt kontaktinformāciju, lai mēs varētu atbildēt uz jūsu pieprasījumu pa e-pastu. Izlasiet mūsu lietošanas nosacījumus un konfidencialitātes politiku, kur ir detalizēti aprakstīts, kā tiek aizsargāti un pārvaldīti jūsu iesniegtie dati.
Lūdzu, apstipriniet, ka esat izlasījis(-usi) informāciju par personas datiem un lietošanas nosacījumus.
Lūdzu atzīmējiet recaptcha